Loading

30 EKİM CUMARTESİ
MARS ♂ AKREP 廬 BURCUDA
Bugün 17.20 de Mars kendi yönettiği burca geçiş yapacak 13 Aralık tarihine kadar Mars ♂ akrepte etkisini yüksek gösterecek. Marsın akrepte oluşunun hem iyi hemde kötü yönü var. İyi tarafı daha kararlı olacağımız hedeflerinize doğru ısrarla şaşmadan yol alacağınız bir zaman dilimi. Sezgiler oldukça güçlü olacaktır. Hırs motivasyon, cinsel açıdan daha güçlü tutkular yoğun olabilir. Gizemli konular ilgiyi çekebilir.  aşkta daha yoğun olabilirsin.
horoskop ta Mars sert etkiler aldığı zaman cinsellik konusunda abartı zorlanmalar kaba kuvvet ve gücü kötüye kullanma olabilir. Duygularının esiri olabilir. Fazla eril tarafını ortaya çıkarabilir. Enerjisini kontrol altına almadığı süre içinde gözü kararan bir sapık, cinsel taciz ölümler olabilir.
Allah Esirgesin 13 Aralığa kadar Marsın güzel enerjisini iyilikle abartıya kaçmadan kullanılırsa gerek iş kariyer konusunda gerek aşk ikili ilişkilerde güzel sonuçlar alınması mümkün olacaktır. Özellikle hedefleriniz gelecekle ilgili planlar için Marsın desteği çok olacak. Gölge yanlarından kaçının.
GÖLGE YANLARI : tecavüz şiddet, savaş kavga ölüm cinayet.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL
#akrep #akrepkadını #astrolog #horoskop #sevgi #değişim #farkindalik #adalet #enerji #şifa#

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: