MERHABA SEVGİLİ OKURLARIM

Umarım iyisinizdir. Ve herşey gönlünüzce olup sizlerde hayallerinize doğru emin adımlarla gidiyorsunuzdur.

Bu hafta biraz sizlere sevgiden bahsetmek istiyorum.

Konumuz : SEVGİ VE DEĞER

Aslında biraz da verilen ya da gösterilen değerden.. Sevgi ve değer aslında sadece bir kelimeden ibaret olup bizim hislerimizi gerek aşk , sevgi , mutluluk yeri geldiğinde hüzün , ayrılık gibi duygulara dahil eden kelimeler, yer yer acı çektiren NEDEN ? Sevgiden , değerden..

Sevgiler, aşklar kimi zaman bizi çıkarsa da bulutlara bazen ise en dibi gösterebiliyor. Kişide kişiye değişmek ile birlikte yaşanılan hislerin belirli bir durumu yoktur. Karma karışıktır. Bazen gerçek aşkı yaşıyorum sanıp aslında ilerleyen zamanda gerçek aşkın olmadığını anlayabiliyoruz. Sonsuza kadar sürecek dediğimiz sevgiler genel de erken son buluyor. Peki sebebi neydi? Tam bilmediğimizden de diyebiliriz. Kimse kimseyi bir kaç süre içerisinde tanıyamıyor yada tanıdığını sanıyor..

Sevgiler ve aşklar biterken ilk aslında verilen değer bitiyor. Tıpkı ilk zamanlarda verilen değer gibi ve sonrasında sevgi ve aşk duyguları başlıyor.

Bazen ilk kez aşık oldum. Dedikten sonra o kişiye aslında aşık olmadığımızı anlıyoruz. Karşımıza çıkan insan ile fark ediyoruz. Kendi kitabım olan GEÇMİŞİN İZLERİ ‘nde yazdığım ve çok sevdiğim bir sözümü paylaşayım sizler ile bu konunun üzerine o halde…

    AŞK GÜZEL BİR DUYGU YAŞAMASINI BİLEN İNSAN İLE YAŞANIRSA.. 

Bu sözde kendimi buldum. Benliğimi aslında herkesin kendine dair bir sözü olmalı bu hayatta..
kendi özünü bulduran , hayata yeniden bağlayan benim sözümü sizler ile paylaştım. Peki ya sizin nedir ? Sevgili çok değerli okurlarım umarım her şey gönlünüzce olur.

Reklamlar

By selinbasmac

Geçmişin izleri kitabın yazarı Lavinya dergisinde her cuma Ehli Kelâm Şairi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: