Loading

FİDAN SAHİPLENMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde şehirlerimizde fidan dikimi gerçekleşecek. Şimdiden gönül verenlere teşekkür ederiz.

Biz üç fidan sahiplenerek sertifikamızı aldık…

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından organize edilen #GeleceğeNefes adı altında fidan dikimi seferberliğine katılım artarak devam ediyor.

gelecegenefes.com verilerinden aldığımız istatistiklere göre illerimiz bu konuda fidan sahiplenme çalışmaları sırası ile ilk beş ilimiz;

  • ZONGULDAK:%92
  • İSTANBUL:%88
  • SAMSUN:%88
  • IĞDIR:%86
  • ANKARA:%86

Siz de fidan dikimine katılmak isterseniz fidan sahiplenmek için tıklayınız.

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

One thought on “252 Milyon Fidan #GeleceğeNefes”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: