Loading

22 EKİM CUMA.
刺刺刺刺刺刺
HAYIRLI CUMALAR
 
Ay boğa ♉ burcuna seyrine devam ediyor. Sabah erken saatlerde boğa burcundaki Ay’ın boğa ♉ burcundaki Uranüs’le kavuşumu olacak sinirlere dikkat günlük planlarda değişiklik olabilir duygularda ani kararlar değişimler söz konusu olurken ağrasif ve sert bir enerji akışı devrede olacak. Hırslarımızın esiri olabiliriz. Bazı durumlarda fazla abartmalar olabilir. Mars ♂ plutonun stresli etkileşimi ile para  hareketleri yatırımlar finansal olarak dikkat ⚠ çeken bir zaman dilimi psikolojisi bozuk insanlardan mümkün mertebe uzak durun. Gergin atmosfer söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde Ay’ın Neptün’ün olumlu etkileşimi ile sanatsal yönlerimiz ortaya çıkıyor ilham kaynağımız genişliyor. Yaratıcı yönleriniz ile duygusal olarak huzurlu ve başarılı olmayı temsil eden bir enerji akışı olacak iş aşk konusunda güzel etkileşimler var.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#ASTROLOG #HOROSKOP #SEVGİ #DEĞİŞİM #FARKİNDALİK#ADALET #BOĞABURCU #YENGEÇBURCU #ASTROLOG#HOROSKOP #AY #MARS #BALIKBURCU#SEVGİ #URANÜS
    

Aktif olarak akması için kendinize uyumlayıp güzelliği aldım kabul ettim demeniz yeterli
     
OLUMLAMA
Niyetim özle buluşmak, aşka kavuşmak geldiğim ve döneceğim ana kadar yaşadığım bu dünyada sağlıklı huzurlu mutlu yaşayarak merhamet ve şefkatle kucaklaşarak güvenle, sevgiyle sağlam adımlarla özgürce hayat amacıma ulaşmak niyetim kabul olsun evrenin sonsuz bereketi üzerimize yağsın kalbimiz huzurla dolsun.
Şifamız olsun
    

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: