Öğleden sonra Koç burcunun enerjisi hepimizi saracak.
Ateş elementi ile daha hareketli girişken olabiliriz. Öte yandan öfke patlamalarına dikkat ⚠ daha cesur, atak tuttuğunuzu koparmak yarım kalan işleri tamamlama enerjisi ile hayatı daha dolu dolu yaşamak hayattan zevk almak, kolay kızsakta kızgınlığımızın öfkemizin kısa süreceğini söyleyebilirim ama haksızlık karşısında susmaz ve hakkımızı  arayacağımız sözümüzü esirgemeyeceğimiz kırmadan dökmeden tatlı dille karşı tarafın bizi anlayacağı günler dilerim.
İletişim gezegeni Merkür ileri hareketine geçiyor. Çok şükür retrolar sona eriyor. Evdeki elektrikli eşyalar dilerim bozulmaz. Çamaşır makinesi ve saç kurutma fönümü Merkür retrosunda kaybettim bizlere ömür. Bu kaygı da sona eriyor. İletişimde muhteşem olacağız. İmzalar anlaşmalar yarım kalan işlerin hızlanma süresi başlıyor.
  
KOÇ BURCUNUN
GÖLGE YANLARI.
Marsın ♂ yönettiği koç düşük asaleteyse. daha ağrasif olabilir. Dikkat ⚠ kaba davranışlar olabilir. Hemen patlayan bir bomba gibi olabilir. Anne ve hayatındaki kadınlarla ilişkilerde sorunlar olabilir. Sözünü esirgemeyen patavatsız biri de olabilir. İnsanları incitip kırabilir. İniş çıkışlı ruh hali sergileyebilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL 

#MELEK #SEVGİ #DEĞİŞİM #FARKİNDALİK #ADALET #ENERJİ #ŞİFA# #ASTROLOG #HOROSKOP ##YENİAY #MERKÜR #KOÇ #KOÇBURCU #KOÇBURCUKADINI #KOÇBURCU #VATAN #HAK #HUKUK #ADALET #İŞ #EV #AŞ #OKUL #KİMLİK #AY

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru5

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: