Loading

Her geçen gün web sitemizde yeni özellikler eklemeye ve var olan özelliklerin güncellenmesi için çalışmalar yapıyoruz. Yeni hazırlamış olduğumuz özelliklerden beş tanesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  1. http://www.kunyeonline.com web sitemize giriş yaptığınızda çevrimiçi olanları görebileceğiniz kişiler bölümünü ekledik. Üye olan yazarlarımızın çevrimiçi olanlarını görebileceksiniz.
  2. Yazarlar bölümünden her yazarın paylaşmış olduğu son üç yazısı gözükecek.
  3. Web sitemiz üzerinde yazarlar arası arkadaşlık isteği gönderebilecek. Üye olanlar için geçerlidir.
  4. Web sitemizde yazarlar arası mesajlaşma artık mümkün. Mesaj gönderimi sağlanacak ve mesajlara cevap verilebilecek… Üye olanlar için geçerlidir.
  5. Abonelere özel yazılarımız mail yolu ile okuyuculara iletilecek…

ABONE OLUNUZ:

SON YAZILARIMIZ:

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: