Dev yayınevleri ve usta yazarların katıldığı Kartal Kitap Fuarı etkinliğimizde bugün saat 16:00’da, Kartal Meydanı’nda değerli Prof. Dr. İlber Ortaylı da aramızda olacak.
Kartal Kitap Fuarı programı ve tüm detaylar için; https://www.kartal.bel.tr/kitap.html
Tüm komşularımızı bekleriz.
Kartal Belediye Başkanı
Gökhan Yüksel
KARTAL KİTAP FUARI 2021 PROGRAMI
25 EYLÜL CUMARTESİ
13.00-13.45 GAYE BORALIOĞLU
14.00-14.45 ÖMÜR KURT
15.00-15.45 ALTAN ÖYMEN
16.00-16.45 GAMZE GÜLLER – HAKAN SARIPOLAT – NESLİHAN ÖNDEROĞLU
17.00-17.45 YAVUZ EKİCİ
18.00-18.45 HALUK ORAL
19.00-19.45 MENEKŞE TOPRAK – BEHÇET ÇELİK
20.00-20.25 BOZKIRIN TEZENESİ – BELGESEL – NEBİL ÖZGENTÜRK
20.45-22.00 NEŞAT ERTAŞ ANMA KONSERİ – CEM ÇELEBİ26 EYLÜL PAZAR
13.00-13.45 PROF.DR. NECDET NEYDİM
13.50-14.35 TARIK TUFAN
14.40-15.25 FUAT SEVİMAY – GÖKÇENUR Ç.
15.30-16.50 GÜRKAN HACIR – BARIŞ YARKADAŞ – BARIŞ DOSTER – ŞENOL ÇARIK
17.00-17.45 EMRAH SEFA GÜRKAN
18.00-18.45 SİBEL ORAL
19.00-19.45 MURAT ÖZYAŞAR
20.00-20.45 KE DERGİSİ YAYIN KURULU SÖYLEŞİGAMZE GÜLLER – FARUK DUMAN – İSMAİL BİÇER – MERTCAN KARACAN – MELİH YILDIZ – ERCAN y YILMAZ –
SERKAN TÜRK
21.00-22.00 CEMİL KILIÇ27 EYLÜL PAZARTESİ
15.00-15.45 DENİZ KUŞÇA
16.00-16.45 İLBER ORTAYLI
17.00-17.45 FARUK DUMAN
18.00-18.45 ERCAN y YILMAZ – SERKAN TÜRK
19.00-19.45 LATİFE TEKİN
20.00-20.30 ORHAN KEMAL BELGESEL – NEBİL ÖZGENTÜRK
20.45-22.00 IŞIK ÖĞÜTÇÜ – NEBİL ÖZGENTÜRK28 EYLÜL SALI
14.00-14.45 OSMAN ŞAHİN
15.00-15.45 SABRİ KOZ
16.00-16.45 ORHAN ÇEKİÇ
17.00-17.45 MÜGE İPLİKÇİ
18.00-18.45 YEKTA KOPAN
19.00-19.45 NECATİ TOSUNER
20.00-22.00 ZAFER ALGÖZ – CAN YILMAZ29 EYLÜL ÇARŞAMBA
13.00-13.45 DR. MURAT SAYIM
14.00-14.45 BAHAR YAKA – SALİH COŞKUN – LALEHAN BOSNALI
15.00-15.45 ADNAN ÖZYALÇINER – TAHİR ŞİLKAN – NALAN ÇELİK – İSA ÇELİK
16.00-16.45 ZÜLAL KALKANDELEN
17.00-17.45 ONUR CAYMAZ
18.00-18.45 ADNAN ÖZER – TAÇLI YAZICIOĞLU – GÖKÇE BİLGİN – SERKAN TÜRK
19.00-19.45 MURAT GEZİCİ
20.00-20.45 YILMAZ VURAL – ORHAN BAHTİYAR
20.45 – 22.00 FATİH POLAT – AYKUT KÜÇÜKKAYA – YAŞAR AYDIN30 EYLÜL PERŞEMBE
13.00-13.45 ATAOL BEHRAMOĞLU
14.00-14.45 NİLÜFER CANPOLAT DOĞAN
15.00-15.45 FETHİ YILMAZ – İSMAİL BİÇER
16.00-16.45 JALE SANCAK
17.00-17.45 ANIL MERT ÖZSOY – MUSTAFA OKUMUŞ
18.00-18.45 İSMAİL GÜZELSOY
19.00-20.30 KANDEMİR KONDUK – MÜJDAT GEZEN – CELAL ÜLGEN
20.45-22.00 HÜSNÜ ARKAN1 EKİM CUMA
13.00-13.45 BERKİZ BERKSOY
14.00-14.45 DEMET EKMEKÇİOĞLU
15.00-15.45 BEDİA CEYLAN GÜZELCE
16.00-16.45 ERGÜN POYRAZ
17.00-17.45 PAVYON ÖYKÜLERİ KİTABI YAZARLARI
18.00-18.45 HALİL DELİCE
19.00-20.30 ELFİN TATAROĞLU
20.45-22.00 SİBEL HÜRTAŞ – AYŞEN ŞAHİN – TUBA TORUN2 EKİM CUMARTESİ
13.00-13.45 GÜLŞEN ÜNÜVAR
14.00-14.45 İNCİ ARAL
15.00-15.45 OZAN BİNGÖL
16.00-16.45 BARIŞ TERKOĞLU
17.00-17.45 HAYDAR ERGÜLEN
17.55-18.40 M. ÖZGÜR MUTLU – NURHAN SUERDEM
18.50-19.35 MEVSİM YENİCE – HANDE ORTAÇ – ENGİN TÜRKGELDİ
19.50-20.35 SİNAN MEYDAN
20.45-22.00 AKİF BEKİ – DENİZ ZEYREK – ALİ HAYDAR FIRAT – DUYGU DEMİRDAĞ3 EKİM PAZAR
13.00-13.45 DOĞU YÜCEL
14.00-14.45 İLKNUR ÖZDEMİR
15.00-15.45 YAŞAR ÇORUHLU
16.00-16.45 MURAT AĞIREL – TİMUR SOYKAN
17.00-17.45 GÖKHAN YILMAZ – ŞENGÜL CAN – TÜRKER AYYILDIZ
18.00-18.45 İREM UZUNHASANOĞLU
19.00-19.45 MEHMET FIRAT PÜRSELİM – NİHAT EREN
20.00-21.00 SUNAY AKIN