7 EYLÜL SABAH 3.54’TE BAŞAK ♍ BURCUNDA YENİ AY OLACAK.
Başak burcundaki yeni ay verimli destekli, olacağı enerjileri barındırıyor. Özellikle sağlık, hijyen, iyileşme ve toprakların ekimi 🌾 bir şeyleri düzene sokmak. Boğa burcundaki Uranüs’ün muhteşem desteği ile parasal olarak ani sürprizler yaşayanlar olacak. Kimileri büyük işlere imza atabilir. Kimileri ani evlilik kararı alabilir. Ev alma, taşınma, farkındalıklar olacak. Yeni ay toplumsal ve kişisel olarak düzenleyici verimli daha naif olma sağlığa hijyene daha çok dikkat etme. İş hizmet konusunda daha dikkatli olacağımız maddi ve manevi destek almak kendimizi daha huzurlu ve güvende hissetme, toprakların verimli hale gelmesi için belki de onları işleme Ekim ekmek, hasat toplamak topladığınızdan kazanmak venüs ♀ jüpiterin güzel desteği yeni ayda devam edecek. Bu etkileşim kimileri için yeni ortaklık, iş kurma, kimileri için evlilik kararı alma değişiklik yenilik yapanlar olacak. Değişken burçlar daha çok etkisini alacak Başak burcu, İkizler burcu, Yay burcu, Balık burcu, güzelliği fırsatları şanslara daha çok yakın olanlar.
Yeni ay hepimizin artık hayatında bir düzene girmesi ve gök kubbenin muhteşem enerjisi ile daha verimli, parasal olarak güzel destekler almak eğitimle ilgili güzel neticeler olabilir. Farkındalığınızın daha çok farkına varacaksınız. Yeni ay yeni güzel sürprizleri beraberinde getirsin.. Hepimize…

Yeni Ay ve burçlara göre etkisi.

KOÇ BURCU 🐏 Yeni ay size sağlık olarak destek verecek. İş kariyer konusunda projeleriniz için verimli olacağı belki yeni iş anlaşması yapanlar olacak, kimileri kendi işini kurabilir. Maddi konuda kazanç elde edeceğiniz sürprizleriniz olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏
BOĞA BURCU ♉ yeni ay size Aşk hayatınızda güzel destek veriyor. Kimileri yeni başlangıçlar yaparken kimileri çocuk sevinci haberi verebilir. Daha yaratıcı olacağınız hobi sanat konusunda maddi konuda sürpriz destek alanlar olabilir. Şans fırsatlar size aniden gelebilir. Uranüs sizin Evinizde size muhteşem mucizeler verebilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
İKİZLER BURCU ♊ yeni ay sizlere muhteşem destek verecek, kimileri ev sahibi olabilir. Evlilik kararı alanlar yuva kuranlar olacak. Evinizde tadilat değişiklik yapanlar, taşınma olabilir. Aile babanız Anneniz yaşadığınız yer bunlarla ilgili bir takım yenilik yapanlar olacak.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
YENGEÇ BURCU 🦀 Yakın çevre kardeşler kuzenler onlarla birlikte güzel diyoloğlar kurabilirsiniz. Kimileri şehir dışı yapabilir. Kısa seyahatler bu iş kariyer konusunda yeni başlangıçlar kurma kimileri de eğitim için bir yolculuk yapma.
Ticari olarak da olabilir. Bir düzen farkındalık ve yenilik sizleri bekliyor.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
ASLAN BURCU 🦁 Parasal olarak yep yeni kapılar başlangıçlar yapanlar olacak. Yeni iş teklifi, anlaşmalar yapanlar ve bu anlaşmalar uzun vadeli olabilir. Kimileri mal mülk ev gibi konularda yatırım yapacak yeteneğinizi gösteriyor ve para kazanmak için sürpriz destekler alacaksınız. Kalbi boş olanlara bu yeni ay sürpriz birliktelik getirebilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
BAŞAK BURCU ♍ Güneş ☀ sizin Evinizde. Doğum gününüz kutlu olsun ve yeni ayda sizinle bu muhteşem destekler ile kendinizde değişim dönüşüm estetik yaptıranlar olabilir. İşle ilgili sürprizler var. Uzun vadeli iş anlaşmalarına imzalar atabilirsiniz. Güçlü ve etkili bir yeni ay sizi her konuda iyileştirecek karşınıza güvenebileceğiniz aşkı karşılıklı yaşayacağınız, sevgi saygı hoş görü içinde böyle bir insanla ani evlilik kararı alanlar olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
TERAZİ BURCU ⚖ Yeni ayda arınma şifalanma meditasyon sağlık estetik güzellik olarak size destek verecek. Kimileri kapalı alanlarda işe başlayabilir. Bir dernek, sığınma evi, çocuk yurdu, veya gardiyan olanlar için farkındalık yaratacak. Parasal olarak destek almak işinizde yükselme aşkla ilgili sizi tam anlamıyla içsel derin duygularla seven bir insanla karşılaşmamız söz konusu olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
AKREP BURCU 🦂 Sosyal çevre arkadaşlar guruplar, dernekler bunlarla ilgili yeni teklifler alanlar olacak. Yeni insanlarla tanışmak seyahatlere çıkmak gurup derneklere yardımda bulunmak arkadaş çevrenizden yeni insanların gelmesi sosyal çevrenizin genişlemesi belki de yep yeni bir aşk gelebilir. Gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni ay size şanslar fırsatlar sunacak
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
YAY BURCU 🏹 Yeni ay size kariyerde yükselme statü değişikliği yeni başlangıçlar anlaşmalar yapanlar olacak kimileri evlilik kararı alabilir aniden böyle sürpriz yapanlar olacak. İş değişikliği şehir dışı bağlantılar kuranlar olabilir. Annesinin desteğini alanlar olacak belki meslek değişimi belki yer değişimi atanmalar olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
OĞLAK BURCU ♑ Yeni ay bir çok oğlak burcunda farkındalık yaratacak önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle bekar oğlaklar evlilik kararı alabilir. Kimileri yurt dışı bağlantılar kuracak bu iş kariyer, veya eğitim için de olabilir. Belki evliliği yurt dışında yapanlar olacak. Eğitim konusunda destek alıyorsunuz. Hukuk davanız varsa yeni ayda size muhteşem destek verecek. İnanç felsefe konularında daha farkındalık içine giriyorsunuz çobuklarımızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz yeni ay size maddi ve manevi destek sürprizler verebilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
KOVA BURCU ♒ Beklediğiniz bir para varsa onunla ilgili güzel neticeler olabilir. Eşten gelen para, ortaklıktan gelen para, nafaka, kredi miras gibi parasal olarak güzel destek alıyorsunuz yeni fırsatlar yakalıyorsunuz. Özellikle daha verimli programlı ve farkındalı bir şekilde kendinize yön çizeceksiniz. Yeni başlangıçlar anlaşmalar yapanlar olacak.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 BALIK BURCU 🧜‍♂️ Her türlü ikili ilişkilerde aşkta ortalıkta evlilikte yoğun iletişimler yenilikler sürprizler olacak. Özellikle bekar balıklar aşk size gelebilir. Parasal olarak destek alanlar olabilir. Belki bir ortaklık yapmayı düşünenler olabilir verimli şekilde uzun vadeli işlere başlayabilirsiniz. Hayatınızda biri vardır. Ama daha adı konmamıştır. Bu yeni ayda farkındalığınız artıyor. Destek alıyorsunuz maddi ve manevi olarak gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz bu evlilik kararı alabilir. Evli çiftler için de bebek haberi olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL 🙏

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: