MERHABALAR
. 4 Eylül 2021 CUMARTESİ
Ay aslan burcunda seyrine devam ediyor. Kişisel özgüvenimiz ve duygusal olarak yaratıcılığımız ön plandadır. Eğlenceli, coşkulu ve etrafa mutluluk dağıtan bir tavrımız olabilir. Samimi ve güvenilir hal ve tavırlarımızla etrafımızdakilere ışığımızı yansıtırız. Ay’ın Teraziyle  uyumlu etkileşimi sanat, estetik gibi konularda başarılı ve güzel desteğini gösterecek aslan 女 burcundaki ay kova ♒ burcundaki satürn’le zorlayıcı etkileşimi olacak günlük işler sorunlar olarak karşınıza çıkabilir. Kariyerde ve otoriter kişilerle biraz zorlanmalar olabilir. Satürn disiplinli zor bir öğretmen olduğu için sizi biraz gün içinde yorabilir. Ama azim sabır hoş görü ile çabalarınızın sonunda istediğiniz başarıyı ele alabilirsiniz. Stresten, gerginlik ve tartışmalardan uzak durmak uyum ve dengede olmak hepimiz için daha hayırlı olacaktır.
⚖ Terazi burcundaki Merkür. Kova ♒  burnundaki satürn ile muhteşem desteği olacak. Önümüzdeki bir kaç gün etkisi devam edecek. İş kariyer konusunda anlaşmalar imzalar sözleşmeler için uzun vadeli desteği olacak hayatınızda önemli adımlar kararlar için atacağınız adımlar size uzun süreli işler anlaşmaları beraberinde getirecek. Bu olumlu etkileşim bu önümüzdeki günlerde başlayacağınız anlaşmalarda somut ve gerçekçi olabileceğini işaret ediyor.
Resmi anlaşmalar, sözleşmeler için olumlu enerjiler var. Bunu değerlendirin derim. Aslan burcundaki ay ve boğa burcundaki Uranüs’ün sert açısı ile akşam saatlerinde biraz duygusal olarak ani çıkışlar olabilir. Planlarda değişiklikler söz konusu olabilir plansız ve huzursuz hissedebiliriz bu nedenle gerilmeler olabilir dikkat ani şoklar da mümkün olabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#aslan #yeniay #güzellik #aşk#melek #ay #boğa #uranüs #Neptün #dua #meditasyon #dilek #mucize#astrolog #astrolog #horoskop #sevgi #değişim #farkindalik#adalet #astrolog #horoskop #astroloji #tarotfalı ##horosko

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: