Loading

Hayırlı sabahlar. Arkadaşlar.
29 Eylül Çarşamba.
Ay yengeç burcunda. Ay duyguları anlattığı için hep beraber yengeç 呂 burcunun ruh halini yansıtacağız, koruyucu, şefkatli bir anne gibi düşkün sahiplenici olacağız. Yemeye içmeye düşkün sevdiklerimize sürprizler yapabilir. Hatta kendi elimizle güzel yemekler hazırlayıp onları beslemek isteyebiliriz. Ev ortamı içinde daha sıcak ilişkiler kurabilir evimizde dekorasyon değişiklik yapabiliriz. Gayri munkul konular gündemde olabilir.
Sağlığımızada ise mide, sindirim sistemi, pankreas, rahim, meme, göğüs kemiği ve alt kaburga rahatsızlıklarına dikkat ⚠
Öğleye doğru ayın Marsla sert açısı olacak dikkat özellikle Aile içindeki büyüklerle baba, anne, amca veya otoriter kişilerle ser düşebilir bir kırgınlık olabilir. Sakinliği koruyun. Ufak tefek kazalara dikkat ⚠
Öğle sonu ayın Şiron’la sert etkisi olacak, aile yakın çevre kardeşler, kuzenler, ortaklık, patron, partner ile ilişkilere sözlere dikkat şiron yara almayı anlatır. Burada bir yara alma veya verme söz konusu olabilir. Günün ikinci yarısında sonra daha sakin ve sabırlı olunmasını tavsiye ederim. Geçici bir süreç boş yere gerilmeyin. Akşam saat 21 sularında Akrep burcundaki venüs’le Balık 隆‍♂️ burcundaki Neptün’ün güzel etkileşimi olacak. Bu etki 2,3 gün devam edecek. Güçlü bir şefkat duygusu şifalanma konusunda destek alma maddi olarak hayal ettiğiniz birşeylerin belki de somut adımlar atılması aşkta, ortaklıkta ikili ilişkilerde güzel hoş görülü uyum içinde konuşmalar olacak gerek maddi gerek manevi olsun psişik ruhani huzur yardımlaşma destek görme ve iyileşmeyi anlatır. Öte yandan ev ile ilgili bakım yenileme güzellik şifa getirebilir. Bu güzel etkileşimin hepimize ülkemize Dünyamıza şifa olmasını diliyorum  son olarak ayın boğa burcundaki uranüsle güzel etkileşimi sayesinde aile içinde kardeşler veya sizin ani sürpriz güzel gelişmeleriniz olabilir.
Herşeyi sevgiyle ve kolaylıkla yaptığımız tamamladığımız sabahlar ve günler olsun.
Kalbimizin sesiyle ve aklımızla yol aldığımız, denge Tevekkül idrak içinde kaldığımız, mutlu, huzurlu, sağlıklı, haftalar dileğiyle….

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#TAROT #astroloji #astrolog#tarotfalı #yengeçburcu #yeniay#sevgi

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: