21 Eylül 2021 02 : 54 28 derece balık burcunda bir dolunay yaşayaçagız dolunay anında yükselen aslan burcunda olacak
Dolunay birşeyleri tamamlamayı anlatır. Bazende hüzünlü sonlanmaları Kaderimizi yeniden tayin etmemiz için Ay Düğümleri ve Satürn ile iletişim kuracak. Büyük üçgeni meydana getiren gezegenler artık dünyanın yavaş da olsa eski haline dönebileceğini, bunların farklı alan ve oluşumlar içinde konuşulacağını vurgulayacak.
Aşıyla ilgili gündemler artabilir. Okullarla ilgili yeni kararlar ani taşınmalar olabilir. Evliliğinde zorlu süreçte olanlar. Yeniden evliliğine şans verebilir. Kimi ayrılıklar söz konusu olurken kimi ayrı çiftlerde tekrar birleşme söz konusu olabilir. Bazıları için bir çocuk haberi olabilir. Bu dönem özellikle kazalara dikkat ⚠ Öte yandan otorite kişilerin bazı haberleri medyada gündem olabilir. Biraz hayal kırıklığı yanılgılar olabilir. Bazı durumlarda ani kararlar alanlar olacak. Kimileri için yarım kalan eski defterler açılabilir. Bazı yüzleşmeler olabilir. Hızlı gelişmeler olabilir. Bu dünya ve Türkiye içi de geçerli.
BALIK DOLUNAYI VE BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI
Bu dolunay farkındalık yaratacak. Kendinizi dinleyebilir meditasyon yapabilirsiniz. Arkanızdan dönen gizli saklı şeyleri duyabilirsiniz bazı yüzleşmeler olabilir. Hayatınızdan çıkarmanız gereken kişi veya kişilere yol verebilirsiniz
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Dolunay size arkadaş dernekler sosyal çevre gibi konularda destek verecek bir tamamlanma olabilir. Hayalleriniz için hedeflerinize odaklanıyorsunuz sosyal çevreniz genişliyor
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Statü değişikliği yükselme iş anlaşması toplumda saygınlık tanınırlık evlilik aile içinde güzel haberleriniz olabilir. Önemli kararlar alabilirsiniz. Bu iş ve evlilikle ilgili olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Yurt dışı bağlantılar kuranlar olabilir. Eğitim için taşınma olabilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz hukuk davası olanlar varsa bir netlik kazanacak
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Kredi nafaka miras gibi konularınız olabir. Beklediğiniz para varsa onunla ilgili güzel neticeler olabilir. Gizli saklı şeyleri duyabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Her türlü ikili ilişkilerde ortaklık evlilik aşk konularınızda düzelme tamamlanma olabilir. İş kariyer konusunda önemli başlangıçlar yapanlar olacak kalbi boş olanlara aşk kapınızı çalabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
İş konusunda yoğun olacağınız bir tempo sizi bekliyor özellikle yarım kalan işleri tamamlanız söz konusu olabilir sağlığa dikkat evcil hayvanları olanlar onların bakımıyla ilgilenebilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Çocuklarınız ile ilgili gündemler olabilir. Onların eğitimi öte yandan sanat ve kültür edebiyat gibi konularınız olabir. Aşk flört konusunda bekarlar biraz çapkınlık olabilir. Birlikteliği olanlar bu zaman dilimi içinde birlikte aktivelere katılabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Aile içinde önemli kararlar bir yer değişikliği olabilir. Aile büyüklerinin desteğini alabilirsiniz. Ev tadilat veya taşınma olabilir. Köklü değişiklikler olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Yakın çevre arkadaşlar kuzenler kardeşler ile ilgili konular gündemde olabilir. Yarım kalan eğitimler için bir tamamlanma öte yandan aracınıza bakım yapabilirsiniz kısa seyahatler yapabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Kendi işinizle ilgili bir takım kararlar alabilirsiniz kimileri yaptığı işi sayesinde para kazanma yolları bulacak ev alma taşınma konularınız olabir. Kimileri ortaklık işi kurabilir. Daha önceden aklınızda olan birşeyler bu dolunayda tamamlanabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Gündem siz siniz yeni başlangıçlar yapanlar olacak. Ev araba almak isteyenler için güzel destekler alacaksınız kimileri dış görünüşte değişiklik yapabilir. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için tam zamanı.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: