15 EYLÜL 2021 ÇARŞAMBA
MARS ♂ TERAZİ BURCUNA GEÇİŞ YAPACAK 30 EKİM’E KADAR BURADA KALACAK.
MARSIN ENERJİSİ : gücü anlatır. Motivasyon, savaşma azmi ifade eder. Hedefe varmak için mücadele gücünü gösterir. İçindeki eril tarafı sembolize eder. Kızdığında öfke kontrolü yoktur. Kriz çözme becerisi, risk alma yeteneğini anlatır.
TERAZİ güzellik estetik zarif, ilişkilere önem verir uzlaşmacı tarafı vardır. Sanatsal barışı anlatır. Nazik insanlardan hoşlanır. Doğal diplomasi bir tarafı vardır.
Aslında Marsın ♂ Terazi burcuna geçişi ile. Savaşma Seviş der gibi. Hırs motivasyon uyum mücadele ve de dengeyi korumak adına Terazinin naifliği savaşçı eril marsı belki de muma çevirecek.
Mars ♂ Terazi burcunda rahat olmaz. Kişi eril gücünü ortaya koymak istemez Mars Terazi kişileri, kriz anından veya savaştan, kısacası gergin ortamların hiçbirinden hoşlanmaz. Bu havayı da politik davranarak orta yolu bulmasıyla dağıtır. Özellikle ikili ilişkilerde, ortaklık, evlilik, siyaset diplomasi mücadele konularında motivasyonumuz bu alanlarda yoğunlaşabilir. Denge arayışı içinde olabiliriz. İkili ilişkilerde emek verebiliriz. Arabuluculuk yapmak isteyebiliriz insanların yönlendirmesinden rahatsızlık duyabiliriz. Müdahaleden bu dönem hoşlanmayabiliriz. Çatışmaya girmek yerine taktik enerjisini kullanarak  ilişkilerini kurtarabilir.
OLUMLAMA :
Mutlu olmayı hak ediyorum. Mutlu olmayı seçiyorum. Her yeni günde mutluluk daha çok yaşam biçimim oluyor.
Her yeni günde attığım her adım, söylediğim her kelime, aldığım her nefes içimdeki ve hayatımdaki aşk enerjisini kendiliğinden ve kolaylıkla çoğaltıyor.
Doğru, dengeli ve uyumlu seçimlerim sayesinde, mutlu huzurlu başarılı bir yaşama sahibim.
Sevilmek, değer verilmek için doğmuşum.
Ben sabırlı harika bir insanım

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL 

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: