Loading

11 EYLÜL 2021 GÜNEŞ NEPTÜN KARŞITLIĞI
Astrolojide Güneş Aslan 🦁 Burcunun yöneticisi ☀ güneş kimliğimizi anlatır. Karekterimizi anlatır. Hayat, canlılık ışık bilinç ve aydınlanma, yüksek bilinç amaç duygusu, maksatlı ve bilinçli davranışlar yaratıcı, eğo otoriter, şan, şöhret, yiğitlik, sözü geçen
Meslek. Aktör, biyolog, lider, sağlık çalışanı, süpervizör, tiyatrocu.
Sağlık :solunum yolu, ağız çevresiyle ilgili rahatsızlıklar Erkeklerde sağ göz, kalp ve beyin ; kadınlarda sol göz ile ilgili problemler.
Kahraman, baba, kral 👑 eğo istek irade canlılık yaşamsal enerji, yükselme otoriter övünmeyi seven ünlü,
NEPTÜN : Kaçamak aldatıcı, yanıltıcı belirsiz, dalğalı dalgın hassas, gerçeklerden kaçan mantıksız değişken dalgın, hilekarlık medyum alkolik simyacı sulama kendini kandıran fazla hayal peres rüşvet sahte, saplantılı, yalancı, hırsız, kafa karıştırıcı uzaklaşmacı ortalığı karıştıran yalancı, hilekar kavgacı sorumlulukları reddetme iradesizlik kaçmak tembellik bağımlılık kaos Neptün kolektif açıdan insanların kötü bağımlılıktan arınmayı ve diğer insanlarla uyumlu olmayı ister ama güneşin olumsuz etkisi ile önümüzdeki hafta dikkat edilecek hususlar. Kimseye fazla güvenmeyin. Verilmiş sözler yalan olabilir. Aldanma ve aldatılmalara dikkat.
İnandığımız, güvendiğimiz bazı insanlar veya düşünceler hakkında yanılma payımızın olabileceğini görebiliriz. Hayat tasarımımızın keskin köşelerini ve katı duvarlarını yıkan deneyimler. Otoriter kişilerle ters düşme. Arkanızdan dönen dolaplar olabilir. İşten atılma yalan iftira olabilir. Çok fazla hayal peres
Olabilirsiniz. Yanılgılar olabilir. Bazı insanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. İş, aşk, ortaklık konularında bazı yüzleşmeler olabilir. Toplumda bazı yanlış anlaşılmalar kaos ortamı oluşabilir. Zihniniz çok yoğun ve yorgun olabilir. Kendinize fazla güvenebilir eğonuza yenik düşebilirsiniz. Özellikle bu zaman dilimi içinde sağlığa dikkat. Ruh ve zihin sağlığına göz açık olmalı ve kendinize güvenip sorumlulukları ele aldığınızda gerekirse yüzleşme ve kaçmamak kandırılmadan yanıltmalara kanmadan kendi denge, idrak ve tevekkül içinde bu sert açıyı Olumlamalarla güzellikle atlatabilirsiniz.
OLUMLAMA
Ben harika bir insanım ve her iyi şeyi hak ediyorum.
Ben mutlu bir insanım ve her güzellik beni buluyor.
Sevgiyle ve huzurla yaşıyorum.
Sakinim, dinginim ve ben huzurlu bir insanım.
Bilinçaltımın iyileştirici gücünü açığa çıkartıyorum.
Bilinçaltımı tamamen temizliyorum ve huzurlandırıyorum
Her şey tam olarak istediğim gibi gerçekleşiyor.
Tüm enerjim pozitife dönüyor.

ASTROLOG BİO ENERJİ SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: