Ay düğümleri ( Kader Düğümleri), Ay ve Güneş’in gökyüzünde kesiştiği noktalardır.

Bu tutulmalar bir buçuk yılda bir burç değiştirir.

Düğümler, gitmemiz ve bırakmamız gereken ruhsal yolları ve ayrıca bir buçuk yıl boyunca birlikte çalıştığımız enerji türünü gösterir,

Düğümler her zaman iki zıt burçtadır örneğin, Kuzey Düğüm ikizlerse, Güney Düğüm yay olacaktır. İkisinin dereceleri de aynıdır.

Güney Düğüm Ejderhanın kuyruğunu temsil eder. Geçmiş yaşam deneyimlerimizi içerdiği için aşmakta ve bırakmakta zorlandığımız alandır.

Kuzey Düğüm Ejderhanın başını temsil eder. Bugünü ve geleceğimiz konularını oluşturur.

Ay düğümleri her bir buçuk yılda bir burç değiştirir. Haritalarımızda, farklı yerleşimler ve işaretler bize geçmiş ve şimdiki kaderimizi gösterir.

Kişisel doğum haritalarımızın düğümlerine ve bir bütün olarak kolektifi etkileyen geçiş düğümlerine dayanarak, tutulmalar sırasında bize ne olacağını da bu şekilde biliyoruz .

Kader  Düğümleri (diğer adıyla Gerçek Düğümünüz), doğum haritanızda yaşam amacınızı gösterir.

Kuzey Düğüm, bu hayata öğrenmek için geldiğimiz temel vizyonları gösterir. Güney Düğüm, önceki donemlerimiz yanımızda getirdiğimiz tecrübe ve deneyimleri  gösterir.

Güney Ay düğümünde ne kadar kalmak için zorlarsak hayatımıza krizleri ve birçok problemi getirir. Yapmamız gereken Güney Ay Düğümü’nün sadece iyi özelliklerini alıp ruhumuzun daha da gelişmesi için Kuzey Ay düğümüne gitmektir. Ancak bu şekilde sisteme hizmet edip, tekamülüzü yerine getirebiliriz.

Bu sebeple  eski alışkanlıkları bırakıp gitmemiz gereken yol KAD.

Doğum haritanız ve Ruhunuzun rotasını merak ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: