CURIOUS FELİS NEDEN VAR?

Curious Felis, etkisini kanıtlamış kampanyaların ardındaki stratejileri ve stratejistleri ödüllendirmeyi ve böylece strateji disiplinini daha anlaşılır ve ulaşılır, stratejistleri daha görünür kılmayı amaçlayan yepyeni bir vaka yarışması.

CURIOUS FELİS NASIL BİR YARIŞMA?

Curious Felis’te biz oyunun kurallarını değiştiren, zihinlerde ve gönüllerde yer edinen, elleri cüzdanlara götüren yaratıcı çalışmaların arkasında yatan stratejilere, yani yaratıcı strateji sürecine odaklanıyoruz. Ama bu sonuçlarla ilgilenmediğimiz anlamına gelmiyor.

CURIOUS FELİS JÜRİSİ KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Curious Felis’in odağında yaratıcı strateji var ancak değerlendirme kurulunda yaratıcı üretim sürecinin tüm uzmanlık alanları temsil ediliyor. Ayrıca Curious Felis jürisinde kadın-erkek dengesine önem veriyoruz.

CURIOUS FELİS: KATEGORİLER

  • İçgörü ile Heyecanlandıranlar
  • Ezber Bozanlar
  • Markayı Yeniden Konumlandıranlar
  • Markayı Sıfırdan Yazanlar
  • Marka Amacı ile Harekete Geçirenler
  • Global Düşünenler

ve ek olarak kazanan projeler WARC’da yayınlanma şansı yakalayacaklar…

curious.felisodulleri.com

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: