EYLÜL AYI TÜM BURÇLAR
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere Aile büyüklerinin sağlığına dikkat evcil hayvanları olanlar onlarla daha iyi ilgilensinler konunuz iş kariyer iş ilişkileri, ortaklık  Neptün sisli bir gezegen işle ilgili bazı hayal kırıklığı yaşatabilir 22 Eylülde Balık burcunda dolunay olacak.Neptünyel bir dolunay Özellikle sağlığa ve ruh sağlığına dikkat gizli düşmanlara arkanızdan dönen dolaplar olabilir. Daha çok biraz kendinizi inzivaya çekip dua meditasyon yapmak iyi gelecek.
       
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere Aile Büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat ⚠ Kimileri aşkla ilgili başlangıçlar yapabilir. Hali hazırda olan ilişkinizin adını koyabilirsiniz. Kimileri çocuklarıyla ilgili konular olabilir. Eğitim vs. Hobi sanat olarak yeteneklerinizi ortaya çıkartıyorsunuz. Özellikle bazı hayal kırıklığına dikkat yalan haberler alabilirsiniz. Aile büyükleri ile konular olabilir. Kimileri mal mülk miras konusu olabilir. 22 eylül’de Balık burcunda dolunay olacak Neptünyel bir dolunay hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili hedeflerinizle ilgili düşünceleriniz doğrultusunda harekete geçme ve sosyal çevreniz yoğun olabilir.
     
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere Aile Büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat ⚠Aileden gelen haber. Evle ilgili konular belki bir ev alma bir miras iş ortamında yalan haberler duyabilirsiniz. Kardeş kuzen akrabalarla ilgili bir yanlış anlaşılma olabilir. Neptün hayal kırıklığı yaşatabilir eğitim sınavlarla ilgi sıkıntılar olabilir. 22 eylülde dolunay olacak. Toplumsal statü iş evlilik gibi konularınız netlik kazanacak kimileri evlilik kararı alabilir. Kimileri de boşanma olabilir.
     
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere Aile Büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat
Yakın çevre kuzenler kardeşlerle ilgili yoğunluk olacak kafanız çok yoğun olabilir onlarla ilgili durumlar olabilir. Eğitimle ilgili konular, kısa seyahatler yapanlar olacak. Ticari konuda imza atanlar olacak. Yanlış anlaşılmalara dikkat yalan yanlış şeyler duyabilirsiniz. Kariyerde problemler olabilir. 22 eylülde balık burcunda dolunay olacak yurt dışı bağlantılar bu eğitim ve hukuk olaylarında da olabilir. Bir mahkeme işiniz varsa netlik kazanacak eğitimle ilgili konular olabilir. Belki yurt dışında yaşayan akrabalardan haberler alabilirsiniz.
      
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere Aile Büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat
Bu ay konunuz para odağınız kazançlar hesaplar olacak kimileri bir mal mülk alım satım konuları olabilir. Beklediğiniz bir para varsa onunla ilgili haberler alabilirsiniz. Aile ilişkiler aile problemlerini duyabilirsiniz özellikle Aile büyüklerinin sağlığına dikkat 22 Eylül balık burcunda dolunay olacak finansal olarak bu kredi kartı, banka, ortaktan gelen para eşten gelen para, nafaka miras gibi konularınız olabir. Kardeş yakın çevre kuzenler onlarla ilgili bazı haberler duyulabilirsiniz Neptün sis perdesi yalan haber olabilir. Aldatmaya aldanılmaya dikkat
      
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN BAŞAK ♍ BURÇLARI    Güneş ☀ Mars ♂ sizin Evinizde Neptün karşıtlığı olacak. Öncelikle Neptün sisli bir gezegen ve bu karşıtlık size sağlığınıza dikkat edin kendinize ve Aile büyüklerinin sağlığına dikkat zehirlenmelere de dikkat edin. Güneş sizi parlatıyor gündem sizsiniz harika güzellikler sürprizler sizi bekliyor. Marsın desteği ile motivasyon ve hırs size başarı kapıları açıyor. Çevremizdekilere güzel haberler veriyorsunuz. Bu yeni bir iş başlangıcı olabilir. Bir çocuk haberi, bir söz nişan evlilik kararı alabilir. Mars sizin Evinizde ve Neptün’ün karşıtlığı finansal olarak yatırımlara dikkat Kandırılma aldatılmaya dikkat yakın çevre kardeşlerle ilgili bazı durumlar söz konusu olabilir. Trafiğe dikkat güneş Aile büyüklerini anlatır. Aile büyüklerinin sağlığına dikkat. 22 Eylülde balık burcunda dolunay  olacak ve sizin her türlü ikili ilişkiniz netleşecek belki bir evlilik kararı alanlar olacak ortaklık, veya mahkemesi olanlar da netlik kazanacak.
    
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere Aile büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat
Kontrol dışı olaylar olabilir. Ruhsal sağlığa dikkat gizli düşmanlar arkanızdan dönen dolaplar olabilir. Biraz kendinizi çekip içsel olarak dönüşümler olacak, dua meditasyon yapmak iyi gelecek kariyer sosyal çevreyle ilgili bir takım sıkıntılar olabilir. Neptün hayal kırıklığı yaşatabilir 22 Eylülde Balık burcunda dolunay olacak neptünyel bir dolunay iş kariyer konusunda projeleriniz için yarım kalan işleri tamamlıyorsunuz.
      
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere enfeksiyona ve Aile büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat
Gelecekle ilgili kariyer konusunda başlangıçlar yapanlar olacak arkadaşlarınızla bir araya gelebilir birlikte bir organizasyon da çalışabilirsiniz Neptün hayal kırıklığı yaşatabilir özellikle iş konusunda çalışma arkadaşlara dikkat edin. 22 eylülde balık burcunda neptünyel bir dolunay olacak. Kimi akreplere Aşkı getirebilir. Kimileri de bir karar verecek evliliği sallantıda olanlar bitirme kararı alabilir.
Kimileri çocuk sahibi olacak kimileri de maddi yönden yatırım yapanlar olacak.
     
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere enfeksiyona ve Aile büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat. Kimileri önemli kararlar alıyor. Söz nişan konuları olanlar var. Neptün’ün açısı ile, kariyerde ve çocuklarınızla ilgili bazı yanlış anlaşılmalar olabilir kimilerinin mahkeme işi var, yurt dışı eğitim gibi konularda sıkıntılar olabilir. 22 eylülde balık burcunda neptünyel bir dolunay olacak özellikle Aile ev aileden gelen haberler ev alma mal mülk gibi konularınız olabilir.
        
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere enfeksiyona ve Aile büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat Hayata karşı bakış açınızı sorguluyor olabilirsiniz. İnançla ilgili konularınız yoğun olacak. Dua meditasyon yapmak iyi gelecek derin düşüncelere dalanlar olabilir. Yurt dışı bağlantılar kuranlar olabilir. Bu eğitim veya yakınlarıyla birlikte bir görüşme de olabilir. Bazılarının hukuk davaları olabilir. 22 eylülde balık burcunda neptünyel bir dolunay olacak yakın çevre kuzenler kardeşler bunlarla ilgili bazı güzel haberler alabilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatında yeni gündemler olabilir. Kısa seyahatler yapanlar olacak ticari anlaşmalar imzalar konunuz olacak.
     
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere enfeksiyona ve Aile büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat. Kredi nafaka miras alacak verecek borç, ortaktan gelen para eşten gelen nafaka aileden gelen destek mali tablonuz paralarınız sağlığa özellikle ruh ve beden sağlığına dikkat kariyerde veya Aile, anne, yakın akrabalarla bazı sıkıntılar olabilir. Maddi yönden daha dikkat li olun ticari anlamda ve eğitimle ilgili konularda bazı aksamalar olabilir. Aracınız varsa onun bakımı veya değiştirmesi söz konusu olabilir. 22 eylülde balık burcunda neptünyel bir dolunay olacak ve odağınız paranız finansal olarak Beklediğiniz parayla ilgili konularınız netlik kazanacak.
     
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
22 Eylüle kadar güneş Mars Başak burcunda Neptün’ün karşıt açısı olacak kronik rahatsızlıklara dikkat zehirlenmelere enfeksiyona ve Aile büyüklerinin ve sizin kendi sağlığınıza dikkat. Her türlü ikili ilişkilerde aşk, iş kariyer, çevre, evlilik ortaklık, ticari anlamda yoğunluk olacak kimileri yeni bir aşkta yelken açarken kimileri de hali hazırda birlikteliğinizin adını koyacaksınız. Yurt dışı bağlantılar kuranlar olabilir finansal olarak can sıkıntısı ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz yurt dışı ve tanıdıklara bazı sıkıntılar olabilir. Kimilerinin eğitim konuları olurken kimilerinin mahkeme işi netlik kazanacak bazı balık burçları Eşinin Ailesiyle ilgili bir takım yanlış anlaşılma ve sıkıntılar olabilir. 22 eylülde balık burcunda neptünyel bir dolunay olacak sizin Evinizde oluyor. Bu dolunay 22 eylülden sonra sizin bir müjdeniz haberiniz olabilir. Kimileri evleniyorum, kimileri çocuk sevinci yaşatacak, kimileri iş kariyer konusunda güzel adımlar atabilir. Belki de uzun zamandır beklediğiniz bir haber kurduğunuz bir hayal gerçek olacak. Neden olmasın.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: