8 AĞUSTOS ASLAN BURCUNDA YENİ AY.
Pazar günü 16:50 ‘de 16 derece Aslan burcunda yeni ay olacak. Yay 🏹 burcu yükseliyor Aslan burcundaki Merkür’ün Boğa burcunda’ki Uranüs’le güçlü bir kare açısı olacak.
Aslan burcu 5.evin yöneticisidir. Yaratıcı yaşam enerjisini anlatır. Sanat, hobi, aşk, çocuklar, sahne, özgüven, eğo, lider olma. Tüm bunlar aslanla ilgilidir. Merkür’ün Aslan burcunda oluşu düşüncelerimizi savunurken daha inatçı ve keskin sözleri anlatır. Aslan lideri, ünlüleri, devlet adamlarını anlatır. Toplumda tanınmış kişileri de anlatır. Bu yeni ay’da bunlarla ilgili bir takım haber duyabiliriz. Bu bir vefat olabilir, istifa etme, veya nahoş bir durumu ortaya çıkabilir. Bireysel olarak Toplumsal olarak bu etkiyi alacağız. En çok sabit burçları etkisi altına alacak yeni ay Aslan, Boğa, Akrep, Kova. Bu burçlar daha çok etki alacaklar yükselen güneş ve ay burcunuz 16 derecede yakınsa sabit burçlar etkisini daha fazla hissedecek. Yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Uranüsün karesi Ani şok haberleri de anlatır. Ani sürpriz gelişmeleri de anlatır. Bu dönem kime ne söylediğinize dikkat edin sözleriniz başınızı ağrıtabilir. Bazı insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Herşeyi herkesle paylaşmayın bazı düşünceleri içinizde bırakın. Toplum olarak daha sabırlı ve sakin olmamız gereken bir zaman dilimi 📌 özellikle sinir sisteminize dikkat ⚠ kalp sağlığına, ciğerlere dikkat ⚠ Toplumsal dalgalanmalar sinir sistemlerine çok dikkat edin. 5 Ağustos Perşembe günü gece saat 2’de dua edebilirsiniz gök yüzü bu gecenin muhteşem desteğini veriyor dua meditasyon yapmak isteyebilirsiniz çok iyi gelecektir.
22 AGUSTOS KOVA BURCUNDA DOLUNAY 🌕 OLACAK…
Ve özellikle liderlerle ilgili önemli gelişmeler olabilir. Aslan borsayı, Altını, yönetir. Uranüs paranın evinde Merkürle ani karesi ile burada Maddiyat olarak Borsa’da hızlı İnişler çıkışlar olacak altında düşüş yükselme olabilir. Özellikle aldanma aldatılma ya açık bir zaman dilimi Toplum içinde bir kaos olabilir. Ekonomik piyasalarda bir düşüş ve aniden yükselişte olabilir. Dünyada ülkemizde bazı olaylar olabilir. Bu bir ayaklanma, kaos, deprem, sel, yangınlar, hain saldırılar.
ASLAN YENİ AYI VE BURÇLARA ETKİSİ.

YÜKSELEN KOÇLAR : 🐏 Özellikle kiminle ne paylaştığınıza dikkat edin. Sever gibi görünüp gizli sinsi düşmanınızın bir hamlesiyle karşılaşabilirsiniz. Yeni ay size yarım kalmış bir aşkı, veya bir hobiyi tekrar gözden geçirmenizi ve bununla ilgili bir tamamlanma olacağını anlatır. Öte yandan çocuk sahibi olmak, yeni projeleriniz varsa bu yeni ay size destek verecek Ebeveynler ile ilgili Anne, baba, çocuklar onlarla ilgilenebilirsiniz. Kimileri kendi eğitimi için uğraşırken, kimileri de çocuklarının eğitimi, askerlik,, söz nişan, veya torun sahibi olmak bunlarla ilgili meşkuliyetiniz olacak. Bazı koç burçları içinde eğlence sanat, hobi aşk gibi konularınızda uranüsün size sürprizi de olabilir ani şokları da. Diliyorum sürprizleri alın.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN BOĞALAR. ♉ Yeni ay size dış dünyanıza açılan kapıyı destekleyecek. Kimi boğalar kendine ait iş kurabilir. Kimileri iş değişikliği yapabilir. Yakın çevre kuzenler kardeşler onlarla ilgi konular olabilir. Özellikle baba ve amca hala gibi bir takım konuşmalar haberler alabilirsiniz. Yeni ayın etkisi sizi daha çok etkisi altına alacak. Belki yeni bir aşk aniden evlilik kararı alabilir. Belki de evlisiniz ama mutsuz bir evliliğiniz var. Aniden boşanma kararı da alanlar olabilir. Uranüsün sizin Evinizde olduğunu unutmayın 4 yıl daha size her konuda sürpriz veya şoklar yaratacak. Kimilerine miras kalabilir. Aileniz ile ilgili kökler atalar onlarla daha sağlam bağ kurmak için destekleyici zaman. Kimileri ev sahibi olacak, bir ev değişikliği yaşayanlar olabilir. Kinleri yazlık evini alabilir. Kimi boğa burçları çocuk sahibi olacak. Evinize yeni eşya alabilirsiniz ( Ağzımızdan çıkacak sözlere dikkat herkesle herşeyi paylaşmayın)
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN İKİZLER ♊ Yeni Ay size Eğitimle ilgili bir başlangıç veya yarım kalmış bir eğitimi tamamlamanız için destek verecek. Yakın çevre kardeşler kuzenlerle ilgili bir takım haberler, gelişmeler olabilir. Belki de onlarla bir araya gelebilir onların mutluluğuna destek olabilirsiniz. Evinize bir eşya alabilirsiniz Kimileri bir araç sahibi olacak, arabanız varsa bakımdan geçirebilir veya onu değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Kısa seyahatler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz iletişim teknoloji sosyal medya daha aktif olacaksınız iletişim gezegeniniz Merkür Aslan burcunda. Özellikle sözlere konuşmada usluba dikkat ⚠ karşı taraf sizi yanlış anlayabilir. Biraz keskin sert sözler istemezsenizde ağzınızdan çıkabilir. Özellikle sırlarınızı paylaştığınız insanlara dikkat edin. Bir Hayal kırıklığı yaşatabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN YENGEÇLER :🦀 Yeni ayda fazla hassas olabilirsiniz. Olayları kişiselleştirmeyin içinize atıp ta büyütmeyin. sözlere dikkat ⚠ yeni ay’ın fırsatları şansları sizi destekliyor. Parasal olarak yeni imkanlar, yeni fırsatlar başlangıçlar olabilir. Bunu iyi değerlendirin. Birikimi olan yengeçler bir yatırım yapabilir. Bu mal mülk ev, araba gibi konularınız olabir bir eşya alabilirsiniz . Uzun zamandır işsiz olan yengeçler sosyal medya üzerinden iş konusunda güzel teklifler alabilir. Evden çalışma iş imkanı doğabilir. Para kazanmanız ile ilgili kendi ürettiğiniz kendi başarınız belki bir pazarlama satış sosyal medya üzerinden aktif olarak para kazanma yolları karşınıza çıkabilir. Daha güvenli bir şekilde kazancınızı büyüteceksiniz.
Aile içinde bir takım sözler konuşmalar olabilir. Özellikle baba kardeşlerle ilgili bazı gelişmeler söz konusu olacak.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN ASLANLAR VE ASLAN BURÇLARI :🦁 Yeni Ay sizin Evinizde gerçekleşiyor ve size yep yeni fırsatlar başlangıçlar yaratacak. Yep yeni bir insan oluyorsunuz, gerek dış görünüşte, gerek giyim kuşam, estetik, Eğitim gibi kendinizi dönüştürüyorsunuz.. Çok büyük bir yeni ay ve çok kuvvetli olacağı için Kadersel olaylar yaşayabilirsiniz. Bu ani evlilik, boşanma, miras kalması, iş değiştirme, tanınma, ev alma, evinize yeni eşya alma olabilir. çocuk sahibi olma yer değiştirme, Rekabetçi bir durum içinde olabilirsiniz sizinle rekabet içinde olanlar da var. Sözlere dikkat ⚠ özellikle patron baba otoriter kişilerle konuşmalara dikkat ⚠ kalp sağlığına dikkat sindirim sistemi hassas olabilir. Sağlığa özen gösterin. Aile büyüklerinin de kalp sağlığına dikkat ⚠ iş ile ilgili yeni teklifler alabilirsiniz. Hayat size Sürprizler de yapabilir. Ani şokları da duyabilirsiniz. Güzellikler sizinle olsun
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN BAŞAKLAR :♍ Ruhsal farkındalığını farkına varıyorsunuz. Sanat, sağlık, iş konusunda iyileşme ve kendinizi gösterme zamanı. Mars ♂ sizin evinizde size destek verecek, daha atılgan cesaretli olmanız için size güç veriyor. Kimi Başak burçları yeni iş fırsatı yakalıyor. Daha yaratıcı olacaksınız. Kendinizin gücünüzün farkına varıyorsunuz bekar olanlar yeni aşk kapınızı çalabilir. Evinize eşya alabilirsiniz. Bu süreçte ufak tefek kazalara dikkat düşmelere trafiğe. İhmal ettiğimiz bir rahatsızlık varsa bu basit bir amaliyat ta olabilir. Mars amaliyatı da anlatır. Belki orada bir tedavi olma şifalanma amaliyat ta olabilir. Bu zaman dilimi içinde gizli saklı şeylerin gün yüzüne çıkacağı ve bazı insanların gerçek yüzünü göreceksiniz ağzınızdan çıkanlara dikkat ⚠ kiminle ne konuştuğunuza dikkat ⚠ edin Aile içinde kardeşlerle güzel neticeler olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN TERAZİLER :⚖ Yeni Ay size hayalleriniz için fırsatlar sunacak kimileri arkadaşlarla gurup halinde yardım derneklerine görev alabilir., dernekler kulüpler bir amaç uğruna bir araya gelip insanlık adına yardımlaşma gibi faaliyetlere katılabilirsiniz. hayatınızda kalbinizde kimse yoksa. Yeni ay size kalbinizi heyecanlandıran aşkı getirebilir. Bu sosyal medya üzerinden, arkadaş vasıtasıyla da olabilir. Yeni ayda önemli işlere imzalar atabilirsiniz gelecekle ilgili hedefleriniz için başlatma enerjisi veriyor. Kimileri evlilik kararı alabilir. Kimileri çocuk sahibi olmak isteyebilir. Kariyerde yükselme başarı desteği alanlar olacak. Sadece bu zaman dilimi içinde sözlere dikkat ve kiminle ne paylaştığınıza dikkat edin.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN AKREPLER :🦂
Yeni ayın etkisi sizi de güçlü bir şekilde etkileyecek. İş konusunda bir yükselme söz konusu olabilir. Bu statü değişikliği de olabilir. Kimileri yep yeni bir iş başlangıcı yapacak. Kimi akrepler evlilik kararı alabilir. Kimileri de aksine boşanma kararı alabilir. Kimileri içinde annesiyle ilgili konular olabilir. Sağlığa dikkat öte yandan evinize eşya alabilirsiniz ⚠ özellikle gizli saklı şeylerin gün yüzüne çıkacağı sizin de bazı sırları öğreneceğimiz belki de bazı insanların gerçek yüzlerini görüp gardınızı alacaksınız ama sözlere ağızdan çıkanlara dikkat edin ve paylaştıklarınıza duyduklarınıza şaşırabilirsiniz herkesle herşeyi konuşmayın.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN YAYLAR :🏹 Yeni Ay size Eğitim konusunda destek verecek. Yurt dışı bağlantılar kuranlar olabilir. Kimileri de yurt dışında eğitimi tamamlamak için harekete geçecek. Yabancılar yeni kültürler konunuz olacak seyahat söz konusu olabilir. Siz de çıkabilirsiniz yurt dışından tanıdık, akraba, arkadaşlarda gelebilir. Hukuk mahkeme işi olanlar varda yeni Ay’da netlik kazanacak. Yüksek Lisans için yurt dışına çıkanlar olacak bu iş kariyer, eğitim içinde olabilir. Kimileri evlilik kararı alabilir bu yurt dışıyla ilgili olabilir. Bu dönem sakinlik önemli sinir sistemlerine dikkat ⚠ projelerinizi herkesle paylaşmayın sinsi kıskanç olanlar sizin işinize taş koymak isteyebilir. Ev için dekor veya yeni bir eşya alabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN OĞLAKLAR : ♑ Yeni ay’da parasal olarak bir hareketlenme söz konusu olabilir. Kredi, nafaka miras gibi konular olabilir. Kimilerine eşten gelen para, ortaklık konusu olanlar. Ortaktan gelen bir para olabilir. Bu ay daha duygusal olabilirsiniz. Etkisi güçlü bir yeni ay geçmişe dönük borçlar vardır. Bu unuttuğunuz da olabilir. Veya Aklınızdaki bir borç ve sizi fazla meşkul ediyor. Zihniniz çok yorgun bir çok konuda. Ufak tefek kazalara dikkat gizli saklı olaylar duyabilirsiniz. Bekar bir oğlaksanız yeni ay size hayatınızın aşkını getirebilir. Birlikteliği olanlar bazıları da bir ayrılık kararı alabilir. Evli oğlaklar eşleriyle birlikte uzun zamandır programını yaptıkları baş başa tatili bu yeni ay da biraz kendinizi çekip kafayı dinleme herşey den uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu zaman dilimi içinde güvendiğiniz bazı insanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. Kimseyle önemli şeylerinizi konuşmayın bu ay özellikle Uranüsün toprak burcunda olduğunu unutmayın ani şıkları ve sürprizleri de getirebilir. Bu iş konusunda da olabilir. Güzellikler sizinle olsun
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN KOVALAR :♒
Yeni Ay’da her türlü ikili ilişkilerde önemli gelişmeler var. Yeni bir ortaklık projeniz varsa yeni Ay’da bunu netleştirmek için harekete geçiyorsunuz. Önemli anlaşmalar imzalar söz konusu olabilir. Aşkla ilgili yarım kalan bir gönül işiniz varsa bu yeni ayda size tekrar gözden geçirmenizi ve yeniden başlatma enerjisi verebilir kadersel olaylar yaşayabilirsiniz yeni Ay’ın etkisini güçlü alıyorsunuz 📌 özellikle Uranüs’ün Merkürle kare açısı ile bazı sürprizler hayatınızada olabilir. Şoklar da olabilir. İşinizle ilgili başlangıçlar veya iş değiştirme olabilir. Biraz zorlanmalar olsada başarıyı ele alıyorsunuz 📌 bazıları için ortaklık bozulması, evlilik sıkıntıları da olabilir. Sözlere dikkat ⚠
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YÜKSELEN BALIKLAR 🧜‍♂️ Yeni ay size işle ilgili yoğunluk verecek. Sağlık bakımından yeni ayın etkisi size destek verecek. Titizlik hijyen daha çok odağınız olacak. Evcil hayvanları olanlar varsa onların bakımıyla ilgilenebilir. Kimileri de evcil hayvan edinebilir. İş konusunda yeni başlangıçlar yapanlar olacak. Yanınızda çalışanlarla bir konuşma veya siz bir yerde çalışıyorsanız daha verimli canla başla çalışmamızın ödülü olabilir. Uranüs ani şoklar da sürprizler de verebilir. Ortaklık yapanlar önemli kararlar alabilir. Çalışmayan balık burçları bu dönem ev işi bitmez bir hal alıyor yoğunluk koşturma içindesiniz kendinize sevdiklerinize yardım etmek için yoğunsunuz biraz kendinize zaman ayırıp dinlenme istirahat size iyi gelecek.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL 🙏 🙏

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: