21 Temmuz’da Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. 16 Ağustos’a kadar Başak burcunda daha sonra Terazi Burcuna geçiş yapacak. Kendi burcuna..
Venüs Başak ♍ Burcunda
Para konusunda daha tutumlu olabiliriz. İlişkilerde daha analiz ve eleştiren bir bakış açısına sahip olabiliriz. Venüs ♀ Başakta pek rahat etmez. Kişi aradığı değeri bulmakta zorlanabilir. Romantizm yerine pratik şeylerden hoşlanır. Sevgisini sözcüklerle değil, eylemlerle göstermek ister. Oldukça terbiyeli, mütevazi ve disiplinlidir. Kendini sevdiğine adar. Ona yararlı olmak için çalışır. Sevdiği yemekleri yapar. Giyimde pratiğe önem verir. Sadakatten vazgeçmez. Temizlik daha çok önemlidir. Yararlı olmayacak hiçbir şeyi almaz. Sevdiklerine yardım etmekten mutlu olur.
Venüs Başak insanları sevdiklerini söylemekten ziyade yardım ederek gösterirler. Sevdiği insanların işlerini kolaylaştırmak, onlara her konuda yardım etmek, onların sevgi aşk göstergesidir. Venüs Başak kadınının aklı işinde olduğu için onun flört ettiğini anlamazsınız onun için işi gücü detaycı oluşu sevdiklerine sürprizler hazırlaması. Fazla detaycı oldukları için kolay kolay bir şeyi beğenmezler. Ama bunu dile de getirmezler. Venüs Başak erkeği ise zeki kadınlardan hoşlanır, titiz düzenli çalışkan kadınlar ilgi alanlarında olur. Ev ortamında huzurlu mutlu sakin bir hayatı tercih ederler.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #tarotfalı# #horoskop #sevgi #astrolog #venüs #başakburcu #sevgi #değişim #farkindalik #aşk #sevgi #DÜNYA #ÇOCUKLAR# #aile #yuva

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: