10 TEMMUZ YENGEÇ BURCU YENİ AYI.
Sabah saat 4.17 de yengeç burcunda yeni ay olacak ikizler burcu yükseliyor 2.evi etkiliyecek yengeç Teması Aile yuva evimiz yaşadığımız yer Annemiz, babamız, korunma, yengeç teması yuvayı anlattığı için bu yeni ayda kimileri ev sahibi olacak kimileri de evlilik kararı alabilir. Kimileri de çocuk sahibi olacak. Boğa burcundaki uranüs’ün olumlu desteği ile gerek finansal olarak gerek aşk, konusunda ani sürprizlerle karşılaşanlar olabilir. Parayla ilgili güzel neticeleriniz olacak. Bu dönem yardımlaşma birbirinize destek vermeyi anlatıyor. Mars uranüs Aslan burcunda kavuşum yapacak. Daha hırslı sabırsız ve istediğinize odaklı olabiliriz. Yeni ay yeni başlangıçları getirir. Yeni anlaşmalar imzalar atanlar olacak. Öte yandan çocuklar ve kadınlarla ilgili gündemler daha çok artacak, Belki de bu konuyla ilgili çözüme kavuşturulması açısından önemli kararlar alınabilir.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI
Yeni ay Aile yuva hayatınızda yenilik başlangıç veriyor. Kimileri ev sahibi olurken kiminle evlilik kararı alabilir. Belki de çocuk sahibi olmak için karar alanlar olacak. Maddi yönden güzel destek alabilirsiniz.Yeni iş fırsatları yakalıyordunuz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Ani sürpriz seyahatler söz konusu olabilir. Yakın çevre kuzenler kardeşler ile ilgili sürprizler duyabilirsiniz kimileri kardeşlerinin bir mutluluğuna katılabilir. Eğitimle ilgili güzel destekler alanlar olacak ticari iş alanında güzel kapılar açılıyor.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Parayla ilgili güzel destek alabilirsiniz iş kariyer konusunda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ev arsa alım satım konusunda destekler alıyorsunuz uranüs size ani sürprizler yapabilir.
gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu evlilik kararı alabilir.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Yeni ay sizin Evinizde oluyor. Ve size muhteşem destek fırsatlar sunacak, dış görünüşte değişiklik yapanlar var. Kimileri estetik yaptırabilir. Saç kesim boya giyim tarzı değişebilir.Bekarsanız yeni bir aşk karşınıza çıkabilir. Evli olanlar, kimileri çocuk sevinci yaşarken kimileri de çocuklarının mutluluğuyla mutlu olacak, ev alabilirsiniz ev içinde dekorasyon ve mobilya değişikliği yapabilirsiniz. yeni çevre yeni insanlar tanıyabilir eğitim ve işle ilgili yeni başlangıçlarda söz konusu olabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Mars venüs sizin Evinizde güçlü enerjiniz var. Biraz sabırsız, aceleci olabilirsiniz bu dönem daha çok size inzivaya çekilmenizi dua meditasyon yapmanızı öneririm. Gizli düşmanlar sadece sizi seyrediyor. Başarınız onları çileden çıkarmış olsa gerek ki bazı sözler kulağınıza gelse de gülün geçin. Kimileri bir estetik yaptırmayı düşünebilir. Bir şifa bir güzellik söz konusu olabilir. Ani bir seyahat söz konusu olabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Arkadaşlarla birlikte zaman geçirebilirsiniz aile içinde eğlence, kutlamalar yapanlar olacak. Hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel destek alabilirsiniz ve bu yolda adım atanlar olabilir. Kimileri yeni işler yeni projeler başlangıçlar yapacak, bu iş kariyer, söz nişan da olabilir.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Yeni ay size statü kariyer konusunda yükselme başarı destek verecek. Kimileri kendi işini kurma kararı alabilir. Kimileri evlilik kararı alabilir. Evliliğinde sıkıntısı olanlar bir şeyleri gözden geçirecek. Yeni ay size ani sürprizler yapabilir.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Bol bol tatil gezme seyahat edenler olacak, kimileri bu tatilde yeni bir aşka yelken açarken kimileri de ailesi ile birlikte tatil programı yapacak, işle ilgili yeni şans fırsatlar ayağınıza geliyor. Hukuk mahkeme işiniz varsa sonuç sizin istediğiniz şekilde çözüme ulaşıyor.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Yeni ay’da ikili ilişkilerde aşkta ve evlilikte güzel sürprizler olacak, kimileri eşleriyle birlikte ailesini de alarak güzel tatil keyfini çıkaracak, bekarlar için güzel bir tanışma fırsatı yakalayanlar olabilir. Çocukları olanlar onların bir konuları için çözüm yolu bulacak. İş konusunda güzel destekler alacaksınız.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Yeni ayda kredi nafaka miras gibi konularınız olabir. Belki beklediğiniz bir para elinize geçebilir. Bu eşten gelen, veya ortaklıktan gelen para kredi başvurusu yapanlar olduysa onunla ilgili güzel neticeler olabilir. Boğa burcundaki uranüs size parasal olarak ve aşk konusunda fırsatlar sunacak yep yeni kapılar açılıyor. İş kariyer konusunda önemli başlangıçlar yapanlar olacak.


KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Yeni ay size işle ilgili yoğunluk ve yeni fırsatlar sunacak belki de kimileri yer değişikliği yapabilir, yeni iş kapısı açılıyor uzuv zamandır beklediğiniz iş kariyer konusunda haberler yolda sağlık olarak tatili öneriyorum ve sakinliği huzurlu bir ortamda sağlıklı projeler için adımlar atabilirsiniz öte yandan evcil hayvan sahibi olmak isteyenler bu yeni ayda yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Yeni ay’da ekar balıklara aşk  geliyor. Bazı balık burçları evlilik kararı alabilir. Kimileri çocuk sahibi olacak, kimileri sanat tiyatro, eğlence konuları yoğun olabilir. Çocukları olanlar birlikte bir tatil yapma programı düzenleyebilir. Yeni ay yeni fırsatlar başlangıçlar yaratırken boğa burcundaki uranüs size parasal olarak destek verecek güzel enerjiler sizinle.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: