1 TEMMUZ PERŞEMBE.
Sabah saat 4.20 de Ay koç burcuna geçiş yapacak. Daha sabırsız hırslı, enerji dolu stresli bir motivasyon olabilir. Daha hareketli olacağımız dönene geçmiş oluyoruz projeleriniz ile ilgili fazla aceleci davranabilir biraz fazla sabırsız ruh halimiz ile ufak tefek aksaklıklar olabilir. Bu zaman dilimi içinde ufak tefek kazalara dikkat. Saat 14 te venüs ♀ ve ayın güzel etkileşimi olacak. Venüs aslanda ve bu etkileşim biraz cesaret verebilir ayın ateş elementi koç burcunda olduğu venüsün de Ateş elementi Aslan burcunda oluşu ile bu etkileşim belki bazıları için önemli adımlar atmasına yardımcı olabilir. Aşk ve para konusunda hırslı ve inançlı bir şekilde adım atanlar olacak. Bir aşk hikayesi yazanlar da olabilir. Bunu ileriye doğru taşıyanlar da olacak. Ateşlerin içinde dans eder gibi ama aşkın ayak sesleri bunlar diyebiliriz.
Öğleden sonra 16 civarı dikkat ⚠ Mars aslan burcunda satürn kova burcunda stresli zorlu etki olacak bu etki 7,8 gün devam edecek. Hafta sonu uranüs’ün de  bu etkileşime katkısı olacağı için ani beklenmedik olaylar, Temmuz’da doğal afetler, volkanik patlamalar, askeri olaylar bu konularla ilgili bir takım sıkıcı haberler alabiliriz.
Satürn engelleyici ve kısıtlayıcı gezegen kova burcu olduğu için hak, hukuk adalet, devlet ile ilgili bir takım duyumlar olabilir. Özellikle bu hafta Boyunca,  otoriter, baba, patron gibi kişilerle karşı karşıya gelmemeniz, sakinliği korumanız mümkün mertebe inatlaşmalardan uzak durmanız faydalı olacaktır.
SAKİN HUZURLU UZLAŞMACI BARIŞÇI SAĞLIKLI GÜVENLİ BİR TEMMUZ AYI GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE…

ASTROLOG YAZAR  SEVİL SEVİL

#ASTROLOG #HOROSKOP# #YENİAY #GÜZELLİK #AŞK #SATÜRN #MARS #URANÜS #BOĞABURCU #AY #KOÇ #BARIŞ #HUZUR #ADALET #ENERJİ #ŞİFA#GEÇİŞ

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: