16 Haziran 2017’de Tunceli’de teröristler tarafından kaçırılıp şehit edilen sınıf Öğretmeni NecmettinYılmaz öğretmenimizi unutmadık!

Unutmayacağız 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Mekanı cennet olsun inşallah…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

3 thoughts on “ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN YILMAZ’A DUALARIMIZLA…”
    1. Remember we are not just listening to stories we are inspiring our own minds. If you like the blog on this site, please like, comment and site.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: