GÜNAYDIN  HAYIRLI CUMALAR
NEPTÜN BALIK 隆‍♂️ BURCUNDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR.
NEPTÜN :Neptün hayalleri anlatır. Jenarasyon gezegeni olarak kitleleri etkiler. Kişinin gözünü kapatıp kurduğu hayalleri sembolize eder. Ayaklarının yerden kesilmesiyle gerçeklerden kopmayı da anlatır. Yüksek idealler hedefler uğruna kendini adamayı, kendinden geçmeyi ifade eder. Evreni bütün görebilmeyi, içinde yok olmayı gösterir. İlham almayı, naif kırılgan şiirsel ve rüyaları da anlatır.. Neptün retrosu size hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte biraz zorlama ve kısıtlama koyabilir. Yavaşlama veya büyük hayallere aldanıp büyük paralar koyup yanılma aldatılmayıda anlatıyor.
Neptün balıkta ve şu an balık burcunda Neptün’ü olanlar..
Neptün balıkta en son 26 Nisan 1847 _13 Şubat 1862 arasında geçmektedir. Şimdilerde 4 Nisan 2011 _25 Ocak 2026 arası balık burcundan geçmektedir. Neptün balığın yöneticisidir. Enerjisi yüksektir. Bu kuşağın ortak özelliği Ruhani, Spritüel konulara yakın olmasıdır. Dünyayı bir bütün olarak algılar,ayrım yapmaz. Evrensel yasalara hizmet etmek ister.
Neptün haritanızda kişi bağlantı kuruyorsa, hayatının akışına doğal olarak katılır. Olayları anlamak yerine hisseder. Hayalleri vasıtasıyla evrensel gerçekleri keşfeder. Maneviyatı yüksektir. Retro zamanı ve sert açılar alındığı taktirde. Hayal Perest olur. Kendini feda eder. Kurban rolüne girer. Sınırları olmadığı için dağılır. Fazla hayalci olup yanılgılara düşebilir.. Neptün retrosu yanılgı, Kandırılma aldatılma, yalan, sularla ilgili önemli olayları ve ilaçlarla ilgili yine önemli olayları anlatır.
Gerçekçi olduğunda akli selim sağ duyulu olduğu zaman Kandırılma aldatılmalara gelmeyecektir. Göz açık olunması gereken bir zaman dilimi. Etkisi 6 ay sürecektir.
DİLİYORUZ GÜZELLİKLE GEÇSİN BU RETRO. SEVGİYLE KALIN 

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#NEPTÜN #ASTROLOJİ #ASTROLOG #HOROSKOP# #YENİAY #GÜZELLİK#AŞK #ASTROLOG #HAYAL #SINIR#İNSAN #YALAN #ALDATMA

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: