Kuruluşunun ilk gününden beri toplumun güveni ve güvencesi olarak görev yapanları ile milletimizin huzurunu temin eden jandarma teşkilatımızın 182. kuruluş yıl dönümünü onurla kutlarım.

Kahraman ordumuzun disiplin, özveri, başarılı çalışmalarının beklentisiz görevlerini yerine getiren şanlı ordumuzun bir kuvveti olan Jandarma teşkilatımızda görev yapan silah arkadaşlarımın bu gününü tebrik eder, nice yillara onurla taşınacak üniformalı meslektaşlarımıza teşekkür ederim. 

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: