28 HAZİRAN PAZARTESİ.
öğleye

Öğleye kadar Yapacağınız işler konusunda rahat ve ilerleme sağlayabilirsiniz. Öğleden sonra ay boşluğa geçiyor ve akşam saatlerine kadar ay boşlukta olacak. Biraz kafamız karışık olabilir. Duygusal olarak tam karar veremeyiz ayın boşlukta oluşu aslında biraz Kendimizle kalmak kendimizi dinlemek daha sağlıklı olacaktır. Bazı konularda Kararsızlık söz konusu olabilir.
Akşam saatlerinde Ay’ın balık 隆‍♂️ burcuna geçişi ile daha rahat hissedecek, Ayın Jüpiterle kavuşumu size ve tüm burçlara etkisi olumlu enerjiler barındırıyor. Gece bol dua meditasyon, yoğa dilekler için uygun ve muhteşem enerjilerle destekleyici güzel bir enerji verecektir. Öte yandan iyilik yapmak, çevremizdekilere ses olmak veya bir el uzatmak size muhteşem fırsatlar verecek siz güzeli ekin güzellikleri de biçeceksiniz..
29 Haziran salı günü otoriter kişilerden destek almayı anlatıyor yeni işler yeni projeler girişimler için büyük destek alanlar olabilir. Sevdikleriyle birlikte zaman geçirebilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için de destek verecek enerjileri alıyorsunuz. Unutmayın hayallerinizi küçümseyen kişilerden mümkün mertebe uzak durun…
30 Haziran ve Haziranın son günü . Çarşamba. Günün ilk yarısı biraz kararsız olabiliriz. Aldığımız kararların arkasında durmak ve durmamakla ilgili gel gitler yaşayabilirsiniz .  öğleden sonraki zaman dilimi daha rahat enerjileri barındırıyor. Daha kararlı ve destek alacağınız işinize dört kolla sarılarak daha girişimci ve muhteşem işler ortaya çıkaracaksınız.
Güle güle HAZİRAN.
     

ASTROLOG YAZAR  SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: