24 HAZİRAN SAAT 21:40’ta
OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY 
OĞLAK ♑ burcunda meydana gelecek dolunay  size her türlü ikili ilişkilerde dikkat etmeniz gerektiğini işaret ediyor. Yarım  kalmış işlerinizin bu dolunayla birlikte tamamlanacağını söyleyebilirim. Finansal olarak da güzel destek sürprizler olabilir. Öte yandan şiron ve satürn’ün olumlu etkileşimi şifa yönünden güzel neticeleri anlatır. Bu tarihle birlikte geleceğe dönük yeni adımlar atanlar Yer değiştirmeler ve bağımsızlık teması özellikle sabit burçlar olan Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’da kendini gösterebilecek. Genel olarak da haritasında sabit burçları baskın olanların hayatlarında değişiklikler olacak.
Ekonomi ve özgürlük teması burada ön planda.
Öncü burçlar olan Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak’lar bu gerilemeden daha çok etkilenecektir. İş konusunda bazı değişiklik yapanlar olacak burada biraz zorlanmalar olabilir.
Değişken burçlar. Yay Balık ikizler
Daha rahat uyum sağlayacaklarını bilmeleri yeterli olur.
Öte yandan dolunay bazen hüzünlü bitişleri anlatır. Bu bir evlilik, ortaklık yer değiştirme de olabilir. Birşeyleri tamamlama ve farkında olma. TÜRKİYE  Açısından Komşularımızla Finansal olarak Bazı Şeyler Yaşanabilir . sağ duyulu olmak, komşularla iyi ilişkiler ve doğru politikalar önem arz ediyor. Oğlak burcundaki Dolunay genel olarak ekonomik bakımdan ilişkilerle birlikte kontrol edilmesi gereken durumlarıda anlatıyor.

ASTROLOG YAZAR   SEVİL SEVİL
#oğlak #dolunay #terazi #dua #meditasyon #astrolog #horoskop #astroloji #Türkiye #finans #sağduyu

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: