21 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNEŞ YENGEÇ BURCUNA GEÇİŞ YAPACAK.
DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN YENGEÇ BURÇLARI 刺


Güneşin sabah 06:32’de yengeç burcuna geçişiyle birlikte “Yaza Merhaba” diyoruz. Venüs ♀ Neptün üçgenin olumlu etkilerinin devrede olacağı bir hafta boyunca ikili ilişkilerde daha rahat anlaşılır olacak 23 haziran çarşamba günü güneş ☀ Jüpiter üçgen açısı ile manevi ve ilahi konularda destek ve içsel huzuru anlatıyor. Yardım ve destek alabilirsiniz 24 Haziran perşembe günü 3 derece Oğlak ♑ burcunda bir Dolunay  meydana gelecek. Jüpiterin güzel desteği ile işlerimizi kolaylıkla yoluna koyabilecek rahat akışlı zaman dilimi içerisinde olacağız. 23 haziran Merkür retrosu sona erecek. İleri hareketiyle birlikte yarım kalan işleri tamamlayabilirsiniz.

25 Haziran cuma günü Hayaller ve idealler gezegeni Neptün balık 隆‍♂️ burcunda retroya giriyor. 5 ay bu gerileme sürecek. Önemli olan aldatılmalae, hayal kırıklığı fazla uçuk hayallere kapılmak ve yanlış adımlar atmak bunlara dikkat ⚠ edin. 27 Haziran Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak. Aşkla ilgili sürprizler ani gelişimler olabilir. Estetik, giyim, kuşam, sanat, parasal olarak da güzel destek sürprizler var..


YUKARIDA BELİRTİLEN TÜM ENERJİYİ TÜM BURÇLAR DA OLABİLİR.

YENGEÇ 呂 BURÇLARI 
GÜNEŞ ☀ SİZİN EVİNİZDE.
Parlıyorsunuz muhteşem fırsatlar verecek size gökyüzü. Etrafınıza güzel şeyler duyuracaksınız. Kimileri evleniyorum diyecek, kimileri çocuk sahibi haberi verebilir. Yeni iş başlangıcı yeni adımlar değişim dönüşüm başlıyor. Kimileri estetik olabilir. Saç giyim gibi dış görünüşte değişiklik yapanlar olacak. Maddi manevi destek alacaksınız. Belki de uzun zamandır beklediğiniz bir haber bir hayaliniz gerçek oluyor. Gündem siz siniz gündemde siz varsınız güneş ☀ aydınlık parlaklık büyüme sizi büyütecek yatırım yapmak için ideal bir zaman. Belki de bir mal mülk sahibi olacaksınız. Kimileri tatile çıkıyor. Bu yurt dışı da olabilir. Sürprizlere hediyelere doyacaksınız.
Etrafınızda size destek veren sevdikleriniz olacak. Ailede güzel haberler alabilirsiniz veya siz vereceksiniz bu güzel haberleri. Eğitim alanlar içinde yep yeni ufuklar sizinle.. Güzellikler sizinle olsun sevgilerimle.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: