VAR MISINIZ HEP BERABER TUTULMAYA?.🙃🤗
YAY 🏹 burcunda Ay tutulması ve dolunay 🌕 enerjisine giriyoruz. Yarın bir Dolunay olacak ve en çok Yay, Balık, İkizler ve Başak etki alacak. Öte yandan Aslan 🦁 ve Koçlar da sürprizler var. Boğa, Terazi, Akrep, Yengeç, Oğlak ve Kova burçları siz de mısır 🍿 patlatın ve Dolunayın muhteşem ışığını izleyin. Tabi ki de biraz uykusuzluk olabilir.
Dolunay enerjisi çok etkili olacağı için
birçok kişinin özel hayatında farkındalıklar olacak. Bazen bir tamamlanma bazen de bir bitiş, ama unutmayalım her ne yaşayacaksak İlahi Takdir. Bize düşen görev Allah’tan her şeyin hakkımızda hayırlısı vermesini ve bütünün hayrına olmasını diliyoruz..
Güzellikler var. Yeter ki güzellikleri görelim ve değişim dönüşüm için belki de bu dolunay şart.
Bazen kör gibi ilerler ama aynı evrede dolanıp dururuz Ne eksik ne fazla yarım kalan birçok şey belki de rafa kalktı. Kim bilir kaç yıldır o tozlu rafta duruyor. İşte şimdi bu gün o gün tam zamanı. Bu dolunay 🌕 tozlu raftaki saklanmış yarım kalmış her neyse onu artık elinize almayı, gerekirse elinizi taşın altına koymayı, silinmesi gereken rafın önce tozunu almayı ve belki de rafta duran şeylerin artık hiç bir anlam ifade etmediğini görmektir. Bu bir nesne, bir iş, bir insan veya herhangi bir konu da olabilir. Eskiden beri ertelediğimiz konuları artık bu dolunayda ele alıyoruz. 🌕 Sil baştan, temizle, bitmesi gereken bitsin, gitmesi gereken gitsin. Yarım kalan mevzuları tamamlayın, yarım kalan işleri tamamlayın. 10 Haziran’da İkizler burcunda olacak olan Güneş tutulması ile yeni başlangıçlara adım atmak için daha uygun bir zaman. Bu sürece kadar geriye dönüp eksikleri tamamlamak ve yaşadığımız olaylarla yeni deneyimler kazanmak hepimizin hayrınadır.
Dolunayın ışığı size aydınlık, farkındalık, bilgelik, huzur ve güzellik getirsin sevgilerimle. Işığın yolunda emin adımlar atmanız dileğiyle. 🌟

ASTROLOG YAZAR 🖋 SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: