Milli Eğitim Bakanı Sayın Selçuk, twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 102. yılında “meşale bende” uygulamasını paylaştı.

Uygulamayı kulananlar sosyal medyada #mesalebende etiketi ile paylaşımlar yaparak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorlar.

Sizler adına bizde “meşale bende” diyerek bu günümüzü kutluyoruz.

#meşalebende uygulaması için tıklayınız…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: