29 MAYIS’TA İKİZLER BURCUNDA BAŞLAYAN MERKÜR RETROSU 22 HAZİRAN’A KADAR DEVAM EDECEK.
Bu süre zarfında dikkat edilmesi gereken konular şunlardır:
Merkür iletişim gezegeni olduğu için özellikle iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat ⚠ bu zaman dilimi içinde yalan yanlış haberler duyulabilir. Dedikodu, iftira, bazı ses kayıtları videolar ifşa edilebilir.
Bu dönem yeni şeylere başlamak için uygun zaman değil, elektronik eşyalar almak için de uygun zaman değil. Araba alırken çok dikkat ⚠ edin  Dolandırılma riski yüksek, hırsızlar kol gezer. Noterde imzalara, alınan ve verilen paralara dikkat. Ev alımı vr satımı içinde çok dikkat edin. Mecbur olmadıkça ev ve arabayı Merkür retrosu zamanında almayın. Hele ki şimdi gökyüzünde birçok gezegen retroda. Plüton, Satürn ve Merkür başlıyor. Bunlar retroda iken yeni şeyler başlatılması daha sağlıklı olur.
Flash disk ve bilgisayardaki bilgileri koruyun. İnternet çökmesi yaşanabilir. Sosyal medya hesaplara dikkat, çalınabilir. Önemli konuşmalar, bilgiler çalınabilir.
Geçmişten eski bir sevgili kapınızı çalabilir. Unutmayın retroyla gelen retroyla gider.
Bazı geçmiş konular karşınıza çıkabilir. Yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.
Seyahatlerle ilgili aksaklıklar oluşabilir. Bilet alımında yanlış koltuk, yanlış yer gösterilebilir. Valizinize dikkat bagajda karışabilir.
Bu dönem en çok iletişim sözlere dikkat ⚠
Aile, arkadaş, ortaklık, evlilik, buradalar yanlış anlaşılmalar olabilir. Çok iyi anlayın ve dinleyin ve anlatın ki bu zorlu zaman dilimini kolaylıkla kırmadan ve kırılmadan hayırlısıyla atlatalım.
Size tavsiyem bol bol dua meditasyon yapmak. Mümkün olduğunca kimseyle inatlaşmamak
ve geçmişteki atalarımıza teşekkür ederek hakkımızı helal etmek. Onları geçmişe sevgiyle  uğurlamak.

İlahi akışa ve ilahi adalete güveniyorum. İletişimlerimde anlamayı ve anlaşılmayı seçiyorum. Kimseye karma yaratmadım ve bana karma yaratacak kişileri ve olayları ilahi güce devrediyorum. Allah’ın izniyle meleklerin yardımıyla tüm güce sahibim ve ilahi evren tarafından korunduğumu biliyorum.
ELHAMDÜLİLLAH ÇOK ŞÜKÜR
       

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: