GÜÇLÜ AZİMLİ KADINLARA GELSİN.

Sizin adınız çok konuşuluyorsa, yaptığınız her şey göze batıyorsa, her konuda eleştiri alıyorsanız emin olun ki doğru yoldasınız ve bu hayatta başarıya imza atmışsınız demektir.
Sizin gibi olmak isteyen ama olamayan insanlar size mutlaka çamur atar. Aslında size gıpta ederek, hayranlıkla bakarlar.
İçlerinde bastıramadıkları o kötü duygu onları ele alır ve böylece gerçek yüzlerini ortaya koyarlar. Tam da 2021 yılı  gökyüzünün retroları ve ay tutulmaları birçok maskelerin düşeceğini söyler.
Birçok insan hayatlarından çıkaracağı insanların gerçek yüzlerini görecekler.
Siz yolunuzda düzgün, kararlı, azimli ve terazinizi bozmadan yürüdüğünüz sürece başarıyı elde edeceksiniz ve siz konuşulacaksınız.
Mutlu olun. Demek ki ben doğru yoldayım ve başarılıyım ki konuşuluyorum, deyin. Kıskançlık çemberinde olanlar, kalplerindeki o kötü tohumları atsalar eminim ki onlar da çok daha güzel yerlerde olacaklar. Kalp bir meyvedir, herkes kalbinin meyvesini yer. Unutmayın meyve veren ağaç taşlanır. Kervan her zaman yoluna devam eder. Önünüze bakın, hayatın sunduklarını sevgiyle kabul edin. Dünyanın gelmişine geçmişine bir kahkaha patlatın o da sizin nazarınız olsun. 🧿🧿🧿

KANATSIZ MELEKLER

YAZAR 🖋 ASTROLOG – YAŞAM KOÇU SEVİL SEVİL


      

İnstagram: Durugoru5

YouTube: SEVİL SEVİL Astrolog ve Tarot

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: