CUMA AKŞAMINIZ MÜBAREK OLSUN
Jüpiter bu gece saat 2.25’te balık burcuna geçiş yapacak. 28 Temmuza kadar burada kalacak ve yükselen burçlara göre sizi nasıl etkileyecek.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI
Bu süreçte size kendinizi keşfetmeniz için  biraz yalnız kalmak kendinize zaman ayırmak gelecekle ilgili planlarınız için iç Dünyanızla baş başa kalmak bu süreçte meditasyon dua da size iyi gelecektir. Geçmişte sizi hayal kırıklığına uğratan insanların eski dost, eski sevgili veya gizli düşman bu zaman dilimi içinde size tekrar dönüşleri olacak belki de affedeceğiniz insanlar da olabilir.
🐏 🐏 🐏 🐏 🐏 🐏 🐏
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Jüpiter size hayallerinizi, hedeflerinizi, umutlarınızı getirecek. Arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Bekar boğalar arkadaş ortamı veya iş çevrenizden biriyle tanışabilirsiniz. Jüpiterin kısmeti nereden vereceğini bilemeyiz. Boğalar fırsatlarla karşılaşıyorsunuz.
♉ ♉ ♉ ♉ ♉ ♉ ♉
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Jüpiter ve Venüs sizin evinizde siz ikizlere bereket, bolluk, şans, fırsatlar sunacak. Bekar olanlar evlilik ve aşk kapınızı çalıyor. Kimileri statü değişikliği, yükselme, iş anlaşması, toplumda saygınlık, tanınırlık ve gelecek için önemli kararlar alanlar olacak.
♊ ♊ ♊ ♊ ♊ ♊ ♊
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Jüpiter size muhteşem fırsatlar verecek. Kimilerinin yurt dışı bağlantıları olurken kimileri eğitimle ilgili önemli kararlar alıyor. Hukuk davası olanlara mahkeme lehinize olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bazı yengeçler yurt dışına çıkabilirsiniz bu iş için de olabilir evlilik için de olabilir.
🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀 🦀
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Jüpiter size parayla ilgili fırsatlar verecek. Nafaka, miras, prim, eşten gelen para, ortaklıktan gelen para, kredi gibi fırsatlar sunacak. Sağlıkla ilgili problemi olanlar varsa Jüpiter burda şifalanmayı, iyileşmeyi de anlatır. Bazı aslanlar estetik yaptırabilir, gizli saklı şeylerin ortaya çıkması ve size yıllardır haksızlık yapanların artık gün yüzüne çıkacak gerçeklerin sizin lehinize sonuçlanması olabilir.
🦁 🦁 🦁 🦁 🦁 🦁 🦁 🦁 🦁
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Jüpiter size muhteşem fırsatlar verecek. Bu kimi başakların ortaklığı olurken bazı Başak burçlarının evlilik kararı alması hayatında kimse olmayanlara yepyeni birlikteliğe adım atanlar olacak. Evli Başaklar eşlerinin işlerinde parayla ilgili sürprizler olabilir, kimileri yeni iş anlaşması yapabilir.
♍ ♍ ♍ ♍ ♍ ♍ ♍ ♍
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Jüpiter size işinizle ilgili muhteşem fırsatlar verecek. İş sahibi olmayanlar bu süreçte bir iş başlangıcı yapabilir. Kimileri de kendi işini kurabilir. Çalışanlar işlerinde yükselme terfi alacak, sağlıkla ilgili problem varsa Jüpiter size sağlığı şifayı verecek, kimileri evcil hayvan alabilir. Evcil hayvanları olanlar onlarla zaman geçirecek, evinizde dekorasyon yapabilirsiniz.
⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️ ⚖
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Jüpiter Akrep burçlarına muhteşem şanslar veriyor. Evli akrepler çocuklarıyla, eşleriyle birlikte güzel zaman geçirecekler Jüpiter size sağlığı, şifayı verecek belki de iyileşme olacak. Bekar Akrepler aşk kapınızı çalıyor. Kimileri evlilik kararı alabilir, kimi Akrep burçları çocuk sahibi olacak. Hobi, sanatla ilgilenenler olabilir. Parayla ilgili güzel fırsatlarınız olacak.
🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Jüpiter size Ailenizle birlikte güzel zaman geçirmenizi hatta dargın olanlar varsa burada barış ve iyileşmeyi anlatır. Kimileri ev, arsa, alım, satım yapacak. Kimileri evini taşıyabilir, babanızdan destek görebilirsiniz. Veya aile büyüklerinden kimilerine miras kalabilir. Jüpiter şans fırsatlar sunacak.
🏹 🏹 🏹 🏹 🏹 🏹 🏹 🏹 🏹
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Kardeşlerinizin hayatında güzel sürprizler olacak. Onların mutluluğuna destek oluyorsunuz, kimileri eğitim alacak, kimi oğlak burçları araba alabilir veya aracını değiştirebilir. Kısa seyahat yapanlar olacak. Yakın çevre, kuzenler ile ilgili sürprizler ani gelişmeler olabilir Jüpiter fırsat kısmet veren bir gezegen size maddi konuda destek verecek.
♑ ♑ ♑ ♑ ♑ ♑ ♑ ♑ ♑
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Jüpiter size parayla ilgili muhteşem fırsatlar verecek. Bu kendi işinizde olabilir. Beklediğiniz bir para varsa onunla ilgili güzel neticeler alabilirsiniz. Kimileri ev, arsa alabilir. Bekar kovalara aşk var. Birlikteliği olanlarda gelecekle ilgili önemli kararlar alacaklar Jüpiter size parayla ilgili muhteşem fırsatlar verecek.
♒ ♒ ♒ ♒ ♒ ♒ ♒ ♒
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Jüpiter sizin Evinizde kendinizi yeniliyorsunuz geçmişte kırıldığınız konularınız varsa size burada iyileşme verecek size haksızlık yapmış olanların gelişlerini ve onların sizden af dilemesi söz konusu olabilir. Parayla ilgili güzel neticeleriniz olacak. Kimi balıklara yeni iş fırsatı olacak iş, kariyer konusunda projeleriniz için harekete geçiyorsunuz Jüpiter sizi iş ve para konusunda büyütecek. Kimi balıklar evlilik kararı alabilir, kimileri çocuk sahibi olabilir. Jüpiter şifa, iyileşme, bereket, kısmet, şans sürprizleri ve mucizeleri ile geliyor. İyicildir balık burcunu da sever.
🧜‍♂️ 🧜‍♂️ 🧜‍♂️ 🧜‍♂️ 🧜‍♂️ 🧜‍♂️ 🧜‍♂️


ASTROLOG YAZAR 🖋 SEVİL SEVİL

Instagram : Durugoru5

YouTube: SEVİL SEVİL Astrolog ve Tarot

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: