23 MAYIS 2021’DE SATÜRN RETROSU BAŞLIYOR.
23Mayıs’ta satürn retrosu başlıyor 11 Ekim’de sona erecek.
SATÜRN NEDİR:Satürn sorumlulukları anlatır. Kişinin yerine getirmesi gereken ödevleri korku ve endişeyi ifade eder. Güçlükleri, kısıtlamaları gösterir. Yüklerin üstesinden gelmeyi anlatır. Kalıcı başarı elde etme kapasitesini gösterir. Kişiyi sınırlar, disipline eder. Zaman, mekan daralmasını anlatır. Karmik yükü, kadersel etkileri açıklar.
Sorumluluk, çaba, sınır, engel, görev, ödev, zorlama, dondurma gecikme, korku, endişe, disiplin karamsarlık, ihtiyat, ciddiyet, yaşlılık
Satürn gerilemesi kova ♒ burcunda gerçekleştiği için burada zorlanmalar olabilir. Kova ♒ burcu farklı, özgür, sıradışı yenilikleri takip eder,teknolojiyle ilgilidir. Bilgiye önem verir. Cahilliği sevmez arkadaş çevresi gelişmiştir. Toplumsal konulara önem verir. Halkın yararını gözetir. Gurup çalışması yapmaktan hoşlanır. Ancak sonuna kadar bireyselliği savunur. Bu yüzden baskıya, otoriteye kısıtlamaya gelemez ve dayanamaz özgürlüğe bağımsızlığına düşkündür. Kimseye bağlı değildir, kimseye de baskı yapmaz. Hal böyle olunca satürn’ün kendi evinde retrosu biraz fazla zorlayacak bu zorluk halk ve yönetim arasında da olabilir. Tekrar yasaklar gündeme gelebilir, bu süreçte isyankar tavırlar baş kaldırmalar olabilir. Özellikle bu dönem de yeni ve uzun vadeli işlerden kaçının. Daha ziyade kendi elinizdeki işle meşgul olun. Yarım kalmış işlerinizi tamamlayın. Teknoloji, yayıncılık, hukuk, eğitim, seyahatler, mühendislik, bilim, sosyal projeler’de gecikmeler yavaşlamalar olabilir. Devletle ilgili önemli düzenlemeler yapılandırma olabilir. Satürn kötücül bir gezegen  bu zaman dilimi içinde özellikle Ailedeki yaşlıların sağlığına dikkat ⚠

SATÜRN GERİLEMESİ SİZİ NASIL ETKİLEYECEK
YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR: Sosyal çevre ve arkadaşlarla iletişimlerde dikkatli olun yanlış anlaşılmalar olabilir. Yeni projelere başlamayın elinizde olan projelerle devam edin. Geçmişten bir dost arkadaş bu retroda gelebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR: İş kariyer konusunda önemli hedefleriniz gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz ama uzun vadeli işlere bu dönem başlamayın. Yarım kalan tamamlanmamış işleri tamamlamak sizin için daha iyi olur. Terfi atama bekleyenler biraz gecikme olabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Yurt dışı yabancılar yeni insanlar yeni kültürler konunuz olacak. Yarım kalmış işleri tamamlayabilirsiniz. Önemli kararlar adımlar atılmaması daha hayırlı olacaktır. Eğitimle ilgili gecikmeler olabilir. Seyahatlere bir takım aksilikler olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER : Alacak verecek borsa kredi gibi eski borçlar karşınıza çıkabilir. Ortaklık ile ilgili zorlanmalar olabilir özellikle paranızla dikkat edin para konusunda zorlanmalar para kaybı sıkıntılar olabilir. Dikkatli olduğunuzda bunu atlatacaksınız.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR: İkili ilişkilerde evlilik ortaklık önemli kararlardan dönüşler olabilir. Bazı anlaşmalar bozulabilir. Satürn retrosu  11 Ekim’e kadar uzun vadeli işlere imza atmayın hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz iş anlaşması yapılacaksa dahi çok iyi inceleyin sonra bir oyuna gelmeyin.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR :Çalışma ve iş ortamında gerilmeler olabilir. İşle ilgili gecikmeler, aksamlar, yaşayabilirsiniz. Özellikle bu zaman dilimi içinde sağlığa hijyene çok dikkat edin. Evcil hayvanları olanlar onları veterinere götürebilir. Onların sağlıklarıyla yakından ilgilenenler olacak.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER :Aşk ve çocuklarla ilgili yanlış anlaşılma olabilir. Çocukların eğitimiyle ilgili gecikmeler gündemde olabilir. Veya onlarla ilgili bazı durumlar meydana gelebilir. Satürn retroda sağlığınıza dikkat kalp sağlığına özellikle.
Paranızla ilgili yatırımlara dikkat ⚠ riskli yatırımlarımlardan uzak durun.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER :Aile ev hayatınızda bir takım değişiklik yapmak isteyenler olabilir. Şimdi zamanı değil ev, emlak, arsa gibi yatırımlara dikkat ⚠ çok iyi araştırın özellikle Ailede yanlış anlaşılma olmasın satürn özellikle yaşlıları temsil eder. Ailede yaşlı insanların sağlığına dikkat ⚠ aradaki sözlere kırgınlıklara dikkat

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR : Yakın çevre kuzenler komşular kardeşler dikkat ⚠ yanlış anlaşılma olabilir. Eğitimle ilgili gecikmeler olabilir. Sağlığa dikkat seyahatlerde gecikmeler olabilir. arabanız varsa onun bakımıyla uğraşabilirsiniz trafikte dikkat.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR :konunuz para  özellikle yatırımlara dikkat ⚠ satürn kova da ve riskli yatırımlardan uzak durun diyor. Paranızı fazla harcayabilirsiniz gereksiz harcamalardan uzak durun paranızı bu dönem kimseye emanet etmeyin ve borç vermeyin.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR : Satürn sizin Evinizde retroda siz Kovalar iki kat daha dikkatli olmanız gerekecek 11 Ekime’de retro sona erecek. İş ve sağlık konusunda dikkat ⚠ daha çok sorumluluk sahibi olacaksınız her zorlu sınavın arkasında büyük ödül olduğunu unutmayın. Sabır ile sorumluluk içinde gelen zorlukları alacağınıza inanıyorum. Her zorluğun üstesinden geleceğinizi anlatıyor. Yeni projelere başlamayın yarın kalan işleri tamamlayın.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR : Kendinizi dinleme biraz yalnız kalmak dua meditasyon gibi konularınız olabir sağlığa dikkat ⚠ özellikle bu dönem kötü alışkanlıkları bırakabilirsiniz gizli düşmanlara dikkat ⚠ arkanızdan dönen dolaplar olabilir ve bunların farkına varacaksınız bazı insanları hayatınızdan çıkartıyorsunuz.
      .

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Instagram’da takipte kalın. Durugoru5

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: