17 MAYIS 2021 PAZARTESİ.
yengeç burcundaki Ay saat 9.22’ye kadar ilerlemesini sürdürecek ve  daha sonra boşluğa geçiyor. Ay boşlukta olduğu zaman önemli işleri ve kararları ertelemek iyidir. Daha verimli adımlar atmak için
saat 15.43 ‘ü bekleyin Ay’ın Aslan burcuna geçmesi alacağınız kararlar ve başlayacağınız işler sizin için daha verimli olacaktır.

Ay Aslan burcunda olduğu zaman kişi yüce gönüllüdür. Duygusal olarak destek veren keyif veren, canlı, yaratıcı eğlenceli zevklere yatkındır. Etrafındakilere ışık saçmaya, artistlik yeteneklerini göstermeye bayılır. İç dünyasında kendine güveni tam ve neşelidir. Yüce gönüllü babacan tavırları ile kendini kolayca fark ettirir. Değerli hatta bazen lüks şeyleri tercih eder. Samimi güvenilir karekter yapısı sayesinde insanların ilgisini Çekmeyi bilir.

GÖLGE YANLARI : duygusal özellikleri göstermekte zorlanır. Kızdığında öfkesi şiddetli olabilir. Kendisiyle dalğa geçildiğinde karşı tarafın gururunu kırabilir. Hükmeden emir veren biri olabilir..

17 MAYIS PAZARTESİ.
venüs satürn olumlu etkisi tüm hafta etkisini sürdürecek ilişkilerde sağlam adımlar atmanız için gelecekle ilgili önemli kararlar alınması için gök kubbe size aşkta ve ikili ilişkilerde destek verecek.

ASTROLOG YAZAR  SEVİL SEVİL

#ASTROLOJİ #ASTROLOG #HOROSKOP# #YENİAY#GÜZELLİK#AŞK #YAZAR #KİTAP #MELEK #ASLAN #AY #ASLANBURCU #DOLUNAY #TERAZİ#

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: