Çorum’da yayınlanmaya başlayan dergi ülkemizin dört bir yanına dağıtıyorken Çorum Belediyesi web sitesinden de okuyucuları ile buluşuyor.
Çorum kültürü ve değerlerini bulabileceğimiz yazıların yanında ülkemizin her yerinden katılan şair ve yazarların yazıları ile ulusal bir yayına ulaşıyor.
Künye Online olarak biz de buna katkı sağlamak amacıyla sizlere derginin bu sayısını da ulaştırmak istedik.
Aşağıdaki linkten derginin 4. sayısını okuyabilirsiniz. Şehir Defteri sosyal medya hesaplarından dergiyi takip edebilirsiniz.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

ŞEHİR DEFTERİ DERGİSİ 4. SAYISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: