Loading

“Merhaba!

Zaman içerisinde yeni neslin fikir yapısının nasıl değiştiğini görebilmek amacıyla bir dergi kurduk. Bu dergi, Febisa, amacı karşılayabilmek üzere yalnızca liseliler tarafından devam ettirilecek. Ana amacın bu olması yanında kendimizi yazma, iletişim kurma ve dinamik düşünebilme hususlarında geliştirmek de hedeflerimiz arasında.

Üç ana tema üzerinden içerik sunmaktayız: Felsefe, Bilim ve Sanat. Felsefe ve Bilim başlıkları altında deneme ve makale türünde yazılar sunmaya çalışıyoruz. Sanat başlığı altında resim, fotoğraf, deneme, şiir, öykü gibi içerikler sunmaya çalışıyoruz.

Dergimiz internet üzerinden tamamen ücretsiz olarak yayımlanıyor. Dönemimizde ne yazık ki dergilerin pek okunmamasından dolayı Medium üzerinden de devam etmekteyiz. Hakkımızda merak edebileceğiniz diğer bilgiler internet sitemizde mevcut. Bizlere destek vermek istiyorsanız eleştirel geri dönüş yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede kendimizi daha iyi geliştirebiliriz. Sosyal medya adreslerimizi takip etmeniz de bize verebileceğiniz desteklerden. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.”


febisa.com
febisadergisi – Medium
Febisa dergisi Instagram
Febisa dergisi Twitter

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: