Loading

Sevgili dostlar,

Şiir Harekâtı oluşumumuz kurulmuştur. Uzun zamandır planladığımız bu harekâtı somut adımlarla hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Amacımız Türkiye’nin her yerinden şair ve okurlarla aynı çatı altında buluşmaktır. Şu ana kadar birçok şehirden şair arkadaşlarla iletişime geçip Şiir Harekâtı’na kazandırdık. Çalışmalarımızı şimdilik sosyal medyada yürütmekteyiz. Yapmış ve yapacak olduğumuz birikimleri ileri ki zamanlarda dergi veya kitap ile somut hale getirmek istiyoruz. Bunun için aramızda belirlediğimiz konular üzerine şiirler yazıyor, tartışma ortamında süzgeçten geçiriyoruz ve okurlarımıza sunuyoruz.

Şiir Harekâtı Aralık ayında yayına başlıyor. Aralık ayı konumuz ‘İnanmak.’ Bu harekâta dahil olmak isteyen şair veya şiir sever arkadaşlar Instagram ve Twitter hesaplarımızdan bizlerle iletişime geçebilir, takipte kalabilirler.

Instagram: siirharekatii
Twitter: siirharekat

Herkesi en samimi duygularımla selamlıyorum, şiirle kalın harekâta el verin.

Sevgiler.

Reklamlar

By mertsahinozsoy

Şair @mertsahinozsoy

3 thoughts on “Şiir Harekâtı Kuruldu!”
  1. ciao, c’è un bel fermento in Turchia, però dopo un po’ si leggono sempre le stesse cose, Adamo che si lamenta di Eva ed Eva che si lamenta di Adamo dopo la cacciata col sottofondo del dio padrone, chissà da quanti secoli va avanti questa storia, non si potrebbe trovare delle novità?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: