Loading

İlk öğretmenlerim annem, babam ile değerli eşim başta olmak üzere, bütün öğretmenlerimin öğretmenler günü kutlu olsun.

“Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.” diyen Hz. Ali dûsturunca o güzel insanlara öğrenci olmakla müşerref olurum.

Bir gün değil, sevgi saygı her gün yaşayacak öğretmenliği meslek seçip idealini yüreğinde taşıyan güzel insanlara selam olsun.

24 Kasım öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: