HER SONUÇ SEN ÇIKIYOR

“BİLDİĞİM TEK ŞEHİR SENİN GÖZLERİNDİR”

Biliyor musun Sultanım sensizliğimde yüreğimin her bir köşesinde yıllık sayımlar yapılır ve bir tek sen eksik çıkarsın. Gördüğüm her şey senle çarpılır, duyduğum her heyecan sana bölünür. Seni düşünmediğim her an benden çıkartılır, beni düşündüğüm her an seninle toplanır. Ve sonuç hep ‘SEN’ çıkar tüm işlemlerde. Bir tek ‘SEN’ in sağlaması beni ‘BEN’ yapar. Ve ben böyle yaşamaktan mutluluk duyarım…

Rüyalarımda yolumu eşkıyalar keser, kırk haramiler seni benden alır. Sen gittiğinde ben bir eksilirim, her yarım diğer yarımı arar. Bir yanım hep eksik kalır senin anlayacağın. Senin yokluğunda intihar komandoları benimledir, her an patlamaya hazır bir bomba durur yanıbaşımda. Sen yokken yüreğimin sahillerini kumlar kaplar, yunuslar toplu intiharla kendilerini kumsallara vurur.

Tüm çocuklar al – bal satarken, ben çocukluğumun eskicileri misali sensizlik alıp sensizlik satarım. Emin ol kan kaybı değil bu, sensizlik tek çektiğim. İnan bana kan kaybından değilse bile bir gün sensizlikten ölecek bu Şiirbaz.


Şiirbaz
05. EYLÜL. 2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s