Ben hep ne istedim her zaman biliyor musun?

Aslında zor değildi isteğim sakin bir yaşam ve umut dolu kısa bir hayat.
Çok fazla yorulmadığım
Kendimi anlatmaktan,
yanlış anlaşılmaktan,
Geçmişime dair sevdiğim güzel anıları,
bana anımsatacak hatırlatacak bir insan.

Biliyor musun?

Benim birikimlerimin olduğu bi’ insan oldu aslında az da olsa yaşam hikayemin içerisinde bir insan hem de kadın ruhuna sahip bir insan
ama onunla da çok bi yaşanmışlık bi anım olamadı değerli bir insandı birbirlerine değer veren iki insan oldular kimisi hayat koşuşturmacasında kimisi yaşam mücadelesinde

Lütfen bana kızmayın olur mu?
Ben benim ailemden hiç bir insanla bir arada yaşayamadım cami duvarından çok hastane duvarlarının içinde gurbette büyüdüm geçmişime şöyle bi’ bakıp oturup kimseyle yad edemedim çünkü hiç kimseyle yaşadığım bi anı’m olamadı ya da sizin tabirinizle kafayı vurup unuttum insanın yaşamışlıkları unutunca doğal olarak birikimlerini sorguluyor insan..

Çoğu akrabama şöyle dönüp bakıyorum nasıl ben de iz bırakmışlar diye,
farkındayım sadece ben de değil bi’ çok akrabamın sorunu büyük
soy ağacının hangi kısmında olduğunu bilmiyorlar AĞAÇ olup kökleriyle toprağına kök salmak yerine, filizlenip büyümek yerine ağacı taşlayan kargalara benziyorsunuz. Ha şimdi diyeceksiniz bizi yargılamadan önce sen kendine bak eğer kendimi sizi yargılamadan öce yargılasaydım bu hakikat olmazdı.
Hak olan herşey hak katında zail değildir.Ben kendi üzerİmden değil bize emanet verilen HAKİKAT üzerinden sizleri sorgulama şerefine nail oluyorum.
Saygılarımla…

Reklamlar

By Sükût E. A

•Şair •Şarkı •Klip-Konser-Sahne •Kısafilm-Tiyatro •Tanıtım R. Film •Prof.Ekip+(Prod.)

Bir Cevap Yazın